Ev sahibi olmak isteyenlere Halkbank'tan müjde! Bu kampanya ile evi olmayan kimse kalmayacak.

Ev sahibi olmak şimdilerde her vatandaşın hayali. Başını sokabileceği, sıcak bir yuvasının olmasını isteyen herkes kendisine bu isteğinde yardımcı olması için bir fırsat arıyor. Yüksek faizli krediler, piyasa değerinin çok daha üstündeki ev fiyatları ve emlakçı komisyonları her ne kadar ev sahibi olmanın önünde büyük bir engel yaratsa da istediğiniz eve ulaşmanız artık imkansız değil. Halkbank'ın müşterilerine sunduğu gayrimenkul satışı ile dilediğiniz eve artık oldukça düşük bir fiyat vererek ulaşabilirsiniz. İşte Halkbank'tan yüzleri güldüren ve herkesi ev sahibi yapan o büyük kampanya!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank'tan Görülmemiş Fiyatlarda Gayrimenkul Satışı

halkbank2-1

Halkbank, oldukça uzun yıllardır vatandaşlara hizmet veren bir banka. Müşterisinin mutluluğunu ve memnuniyetini ilk plana koyan Halkbank, bu zamana kadar yapmış olduğu birbirinden avantajlı kampanyalar ile birçok vatandaşın araç sahibi olmasına, ihtiyaçlarını kapatmasına ve ev sahibi olmasına yardımcı oldu. Şimdi yaptığı yepyeni bir kampanya ile karşımıza çıkan Halkbank, piyasa değerinin neredeyse yarı fiyatına satışa çıkardığı evlerle görenleri şaşırtıyor.

Halkbank, elindeki tüm gayrimenkulleri satışa çıkardığını geçtiğimiz günlerde duyurdu. Birbirinden farklı modellerdeki 2+1, 3+1, 4+1 evleri ve iş yerlerini satışa çıkaran Halkbank; Türkiye'nin dört bir yanındaki vatandaşları ev sahibi yapıyor. Türkiye'nin farklı şehirlerindeki onlarca satılık gayrimenkul seçeneğini müşterilerine sunan Halkbank'a talep şimdiden oldukça büyük.  

Teklif Ver Alacağın Fiyatı Sen Belirle!

konut-1

Halkbank, müşterilerine kendi resmi sitesinden satışa çıkardığı evlerle günlerce konut konut gezmeden, oturdukları yerden ev sahibi olma fırsatı veriyor. Halkbank'ın resmi internet sitesinde ''Halkbank Gayrimenkul'' bölümüne giriş yaparak satışta olan ve yeni sahibini bekleyen evlerin her birini inceleyebiliyorsunuz. 

''İnternetten pazarlık yapılmaz!'' gibi bir düşünceniz varsa Halkbank, bu duruma da bir çözüm bulmuş. Satın almak istediğiniz evlerden aklınıza en çok yatanın üstüne tıklayarak o eve ait oluşturulmuş özel sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu bölümde satın almak istediğiniz gayrimenkule dair bütün ayrıntıları öğrenirken ''Şimdi Teklif Ver'' butonuna basarak satın almak istediğiniz gayrimenkul için verebileceğiniz fiyatı teklif bölümüne yazabilirsiniz. Siz teklifinizi verdikten sonra, teklifiniz uzmanlar tarafından incelenir ve size dönüş sağlanır.