Acil nakit ihtiyaçları her zaman en beklenmeyen anlarda ortaya çıkar. Ekonomik dalgalanmaların oluşturduğu finansal krizlerin birikim yapmaya imkan vermediği bu dönemde her acil nakit ihtiyacı büyük bir soruna dönüşebiliyor. Nakit ihtiyacı olan ancak kredi kullanmak istemeyenler için bankaların sundukları taksitli nakit avans ürünleri önemli bir kolaylık sağlıyor. Bankaların taksitli nakit avans ürünlerini kullanarak acil nakit ihtiyaçları için hem ekonomik hem de hızlı çözüm oluşturulabiliyor.

Halkbank %1.70 Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halkbank’ın Paraf kredi kartı sahiplerine sunduğu taksitli nakit avans kampanyası ile tüm acil nakit ihtiyaçlarına ekonomik çözüm oluşturulabiliyor. 1 Şubat 2022 ile 28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Paraf kredi kartı kullanıcıları, acil nakit ihtiyaçlarına taksitli nakit avansla çözüm oluşturabiliyor.

Halkbank Paraf taksitli nakit avans kampanyası kapsamında Şubat ayına özel Paraf sahipleri %1.80 yerine %1.70 faiz oranından faydalanabiliyor. Düşük faiz oranının yanı sıra 3 aydan 12 aya varan taksit seçeneğiyle çok daha uygun koşullarda geri ödeme yapılabiliyor.

Halkbank Paraf Taksitli Nakit Avans Kullanımı

Halkbank’ın taksitli nakit avans kampanyasından Paraf kredi kartı kullanıcıları faydalanabilmektedir. Taksitli nakit avans kullanımları Halkbank şubelerinin yanı sıra ATM, internet şubesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi kanalları üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. Üstelik başvuruya veya onay sürecine gerek olmadan 7 gün 24 saat taksitli nakit avansı anında kullanabilirsiniz.

Paraf taksitli nakit avans kampanyası kapsamında kullanabileceğiniz limit, kartınızın limitiyle doğru orantılıdır. Paraf kredi kartı kullanılabilir nakit avans limiti üzerinden kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte Paraf taksitli nakit avans kullanımlarında 200 TL’den 15.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Kullandığınız taksitli nakit avansa ilişkin seçtiğiniz vadeye göre oluşan taksit tutarı, kredi kartı son ödeme tarihine kadar ödenmelidir. Ödenmeyen veya taksit tutarından düşük kalan ödemeler halinde taksit tutarının kalan tutarı için nakit avans faizi uygulanmaktadır. Bu nedenle kullanacağınız taksitli nakit avans ürünlerinin taksit son ödeme tarihine kadar ödemeniz önemlidir.