Halkbank'ın bu kredi faizi ile yüksek faiz oranları ödeme dönemi kapanıyor.

Kredi çekmek, harcamalarımızla başa çıkamadığımız zamanlarda bize yardımcı olan en büyük yöntemlerden biri. Onlarca bankanın onlarca kredi fırsatından bizim için en uygun olanını seçmek ve borçlarımızı ya da ödemelerimizi bu şekilde kapatmak, bize derin bir nefes aldırıyor her defasında. Fakat işler kredi çekmekle bitmiyor. Çektiğimiz kredilerin geri ödeme dönemleri geldiğinde ne yapacağımızı şaşırabiliyoruz. Özellikle aldığımız kredi yüksek faiz oranlarına sahipse gerçek anlamda daha da zorlu zamanlar yaşayabiliyoruz. İşte Halkbank'ın KOSGEB ile işbirliği adı altında çıkardığı KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi, bütün bu zorlukları bir bir ortadan kaldırdı ve duyanları oldukça sevindirecek olan o büyük fırsatı sundu. Hemen şimdi siz de bu fırsattan yararlanarak sırtınızdaki yüklerden kurtulabilirsiniz. Detaylar için okumaya devam edin!

Halkbank'ın Avantajlı Dünyasından Yararlanmayan Kalmasın!

halkbank 2-1

Halkbank, ülkemizin en köklü bankalarından biri. Kuruluşundan günümüze kadar sunduğu binlerce fırsat ile yüzleri güldürmeyi başaran Halkbank, şimdi de KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi fırsatı ile görenleri sevindiriyor. Pandeminin etkilerini de göz önünde bulunduran Halkbank, bu sefer de bu süreçte ekonomik sıkıntı çeken esnaflara yardım eli uzatıyor.

Peki Halkbank Kimlere Sıfır Faizli Kredi Veriyor?

HALKBANK 2

Halkbank, esnafları düşünerek şu alanlarda faaliyet gösteren vatandaşlara %0 faiz oranlı kredi veriyor.

  • Artık pek popüler olmayan ve kaybolmak üzere olan meslek alanları (Bakır İşlemeciliği, El Dokuma İşleri, Çömlekçilik, Sedef Kakmacılığı, Kaşık Ustalığı, Çarıkçılık, Ahşap Ustalığı, Bastonculuk, Yorgan ve elyafcılık, Keçecilik...)
  • En az 1 yıllık ustalık belgesi olan ve bu belge ile yeni bir yer açmak isteyenlere
  • Sanatkarlara
  • Genç girişimci olan esnaf ve sanatkarlara

100 Bin TL'ye Kadar Kredi İmkanı!

halkbank2-1

Halkbank'ın KOSGEB ile iş birliğinde ortaya çıkarılan KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi fırsatı, içinde bulunduğu zorlu durumdan çıkmak ve silinmeye yüz tutmuş zanaat alanlarını canlandırmak isteyen ensaflara tam 100 bin TL'ye kadar faizsiz kredi sunuyor.

Eğer siz de Halkbank'In KOSGEB ile olan bu oldukça avantajlı faizsiz kredi fırsatı hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bu fırsattan yararlanmak isterseniz hemen şimdi Halkbank'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!