Bankaların müşterilere sundukları finansman destekleri, hemen her kesimi kapsayacak şekilde ürünler şeklinde hazırlanıyor. Buna karşın genellikle özel sektör çalışanları, finansman desteği için bankalara başvurduğunda, teminat ya da kefil istenmesi sıklıkla karşılaşılan bir durum oluyor. Halkbank, özel sektör çalışanları için hazırladığı özel bir kampanyayla, düşük faiz, 36 ay vade seçeneği, esnek ödeme seçenekleri gibi avantajları bir araya getirmiş. “Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına Kredi” adıyla sunulan finansman desteği, bankanın özel sektör çalışanlarının kolay bir şekilde finansman desteği alabilmesine yönelik hazırlanmış

Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına Kredi Özellikleri

Özel sektör çalışanlarının %1,63 ile 1,68 gibi düşük faiz oranlı krediden faydalanabilmesi için, bankada en az bir taksit tutarı ölçeğinde Açık Hesap sahibi olmaları, kredi kartı ürününe sahip olmaları, 2 adet ödeme talimatı bulunması, Hayat sigortası ürününe sahip olması ve Dialog, Mobil yada İnternet şubesi ürünlerinden en az bir tanesi kullanıyor olması gerekiyor. Bu ürünlere sahip olmak istemeyenlerse krediden %1,73 ile %1,78 faiz oranlarıyla yararlanabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına Kredi ürününden bir defaya mahsus olan kredi tahsis ücretini ödeyerek yararlanan müşteriler, %1,63, tahsis ücreti ödemek istemeyenlerse %1,68 faiz oranıyla faydalanabiliyor. 100.000 TL üst limite sahip olan finansman desteği en fazla 36 ay vadeye sahip.

Özel Sektör Çalışanları İçin Esnek Ödeme Seçenekleri

Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına Kredi ürününü, bu kesimin ihtiyaçlarına yönelik bir destek olarak hazırlamış. Bunun yanında içerisinde bulunduğumuz ekonomik dar boğaz sırasında, bu kredilerin geri ödenmesi noktasında da çalışanlara büyük kolaylıklar sunulmuş. Çalışanlar krediden faydalanırken, aylık eşit taksitli, 3 aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, serbest taksitli seçeneklerinden, kendi bütçelerine en uygun olanı seçebiliyorlar. Böylece kredi geri ödemelerinde yaşanan sorunların ortadan kaldırılması hedefleniyor.

Özel Sektör Çalışanlarına Kredi Örnek Ödeme Tablosu

36 Ay vadede 100.000 TL bir kredi kullanıldığında, yukarıda belirttiğimiz gerekli koşullarla birlikte kredi tahsis ücretini ödemeyi kabul eden müşteriler, %1,63 faiz oranıyla krediyi kullandığında, aylık eşit taksitli ödeme tutarı 3.895,62 TL oluyor. Gerekli koşullar yerine getirilip, kredi tahsis ücreti ödenmediğindeyse, aynı vade miktarda kredinin aylık eşit taksitli ödeme tutarı 3.933,37 TL oluyor.