Halkbank’tan kredi kartı sahibiyseniz, sanal alışveriş platformlarından yaptığınız harcamalar yoluyla 75 TL’ye kadar ParafPara kazanma şansına sahipsiniz demektir. E-ticaret platformlarından yaptığınız her 300 TL harcama için 25 TL ParafPara kazanabiliyorsunuz.  17 Ocak tarihine kadar süren kampanya da ek kartlar veya farklı Halkbank kredi kartlarının kullanılması halinde de geçerli oluyor. Ancak aynı gün içerisinde bir sanal platform üzerinden birden fazla 300 TL ve üzeri alışveriş yapılırsa, sadece ilki kampanyadan faydalanabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Halkbank 75 TL Hediye Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Halkbank kredi kartınızla tüm e-ticaret platformları üzerinden 300 TL harcama yaptığınızda, 25 TL ParafPara kazanma şansınız var. Kampanyadan en fazla 75 TL kazanabiliyorsunuz. Kampanyadan önce faydalanabilmek için Paraf Mobil uygulamasında bulunan “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız gerekiyor. Ya da cep telefonunuzdan 3404’e “ÖDÜL2” şeklinde bir SMS göndermeniz halinde de kampanyaya katılabiliyorsunuz. Kıbrıs’tan katılacak kişilerin “ÖDÜL2” şeklinde 3444’e SMS göndermeleri gerekiyor.

Halkbank 75 TL Hediye Kampanya koşulları

  • 17 Ocak 2022 tarihine kadar kampanya katılabilirsiniz.
  • Paraf Mobil uygulamasında ki “ Hemen Katıl “ opsiyonunu kullanarak veya SMS göndererek önce kampanyaya katılmanız, ardından harcamayı yapmanız gerekiyor.
  • Bir kartın kampanyaya dahil olması, varsa müşterinin tüm kartlarının ve ek kartlarınında kampanyaya dahil olması anlamına geliyor.
  • Tüm kartlardan yapılan 300 TL harcama ile 25 TL ParafPara kazanılabiliyor. Ancak tüm kartlardan en fazla 75 TL ParafPara kazanılabiliyor.
  • Otomatik ödeme talimatında bulunan fatura ödemeleri kampanyaya dahil edilmiyor.
  • Vergi ödemeleriyle birlikte Mail Order ile yapılan işlemlerde kampanyaya dahil değil.
  • Kampanyadan sadece sanal platformlar üzerinden yaptığınız alışverişlerde faydalanabiliyorsunuz. Fiziki POS cihazlarından yapılan alışverişler geçerli olmuyor.
  • Kampanyadan kazanılmış olan ParafPara, en son 04.03.2022 tarihi ve saat 21:59’a kadar kullanılabiliyor. Bu tarihten sonra kullanılmamış ParafPara geri alınıyor.

Online olarak yapılan alışveriş oranlarının sürekli artıyor olması, bankaların bu konuda sürekli yeni kampanyalar hazırlamasını da tetikliyor. Müşterilerinin daha kolay ve daha avantajlı şekilde kendi bankacılık hizmetlerini kullanmasını hedefleyen bankalardan biride Halkbank. Hazırladığı bu özel kampanya sayesinde, yaptığınız alışverişlerde, e-ticaret platformlarının avantajlarının yanında ilave bir indirim kazanmış oluyorsunuz.