Bazen beklemediğimiz sürprizlerle karşılaşabiliyoruz. Hastalıklar, bozulan ve acilen yenilenmesi gereken elektronik eşyalar, bir anda kararlaştırılan zorunlu seyahatler gibi durumlar, beraberinde acil nakit ihtiyaçlarını da getiriyor. Kenarda birikimi olanlar bu durumun üstesinden kolaylıkla gelirken, birikim yapamayanlar destek bulmak için çırpınıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Bu tarz durumlarda hepimizin ilk başvurduğu yer bankalar oluyor. Her banka, kendi politikaları çerçevesinde ihtiyaç kredisi veriyor. Kredi talepleri artınca ise bankalar arasında rekabet başlıyor. Bu rekabetten lider çıkmak isteyen bankalar, son derece avantajlı kredi imkanları sunuyor. Bu rekabette öne çıkan bankalardan biri de Halkbank oluyor.

Halkbank Sayesinde Nakit İhtiyaçlarınız Ortadan Kalkıyor!

halkbank 1

Halkbank, nakit ihtiyaçlarınıza en akılcı çözümü sunan bankaların başında yer alıyor. %1,69 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle benzersiz bir kredi kampanyası başlatan Halkbank, her zaman olduğu gibi vatandaşı desteklemeye devam ediyor.

Halkbank tarafından sunulan bu kredinin vade süresi, 50 bin TL ve altındaki kredi kullanımları için 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL üzeri kredi başvurularında bu süre 24 aya iniyor. Faiz oranı vadeye göre değişiklik göstermezken, tutar farketmeksizin Halkbank’tan kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde, tutarın %0,5’i oranında kredi tahsis ücreti talep ediliyor.

Halkbank’ın Kredi Avantajları Saymakla Bitmiyor!

HALKBANK 2

Halkbank’ın sunduğu avantajlar düşük faiz ve uzun vade ile sınırlı kalmıyor. Halkbank artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, aylık eşit taksitli ve serbest ödemeli gibi her keseye uyan ödeme seçenekleriyle ihtiyaç kredisinde devrim yaratıyor. Tüm bunlara ek olarak, kredi taksitlerinizi 3 ay erteleme imkanı sunuyor.

%1,69 faiz oranı ve 36 ay vade ile Halkbank’tan alacağınız 50 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.970,47 TL oluyor. Size en uygun ödeme şeklini seçmeniz halinde geri ödemeler bütçenizi yormuyor. Size de nakit ihtiyacınızı gidermenin keyfini sürmek kalıyor.

Halkbank’ın faiz ve vade konusunda olduğu kadar ödeme seçenekleri bakımından da oldukça avantajlı ihtiyaç kredisinden faydalanabilmek için en yakın Halkbank şubesine giderek başvuru yapmak gerekiyor. Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınıyor ve dakikalar içerisinde sonuçlanıyor. Onaylanan kredi tutarı isterseniz nakit olarak ödeniyor, isterseniz de anında Halkbank vadesiz mevduat hesabınıza yatıyor.