Halkbank'tan o alanda çalışanlara büyük müjde geldi. Hemen 100 bin TL'lik krediden siz de yararlanın!

Halkbank, pandemi döneminde oldukça zorlanan ve maddi açıdan büyük sıkıntılar çeken vatandaşların yanında olarak, Türkiye'de bir ilke imza atıyor ve faiz oranlarını sıfıra indirdiği bir kredi fırsatı sunuyor. Verdiği fırsatlarla her defasında halkın yüzünü güldürmeyi başaran Halkbank, bu kredisiyle de şimdiden birçok ihtiyaç sahibi vatandaşın yardımına koşarak bir adım öne geçiyor. Halkbank'ın sıfır faizli bu kredisi ile herkes derin bir nefes alabiliyor. İşte detaylar!

Esnafların Yüzü Gülüyor!

HALKBANK 3

Pandemi dönemi, en çok esnafları etkiledi şüphesiz. Kapanmalar nedeniyle müşterilerinden ayrılmak zorunda kalan esnaflardan bazıları bu zorlu dönemin altından kalkamayıp dükkanını kapatırken, bazıları da zar zor bugünlere gelebildi. Halkbank, esnafların içinde bulundukları bu zorlu dönemlerin artık bir son bulmasını isteyerek harekete geçti ve sıfır faizli kredi fırsatını tasarladı. 

HALKBANK 2

Halkbank, artık yavaş yavaş silinen ve kaybolmaya başlayan meslekleri devam ettirenlere ( bakırcılık, işlemecilik, oymacılık, bastonculuk, kaşıkçılık, çini ve çömlek üreticiliği, çarıkçılık, yorgancılık, yazmacılık, keçecilik vb.), yaptığı meslekte ustalık belgesi almayı başarmış ve yeni bir yer açarak işini icra etmek isteyenlere, sanatın herhangi bir alanında kendini gösteren aynı zamanda maddi olarak yardıma ihtiyacı olan sanatkarlara ve sanat ya da esnaflıkta kendini göstermek isteyen genç girişimcilere; herhangi bir faiz oranı talep etmediği bir kredi fırsatı sunuyor. Sıfır faizli esnaf kredisi ile esnafın yükünü hafifleten Halkbank, KOSGEB ile birlikte hareket ederek esnafların aradığı yardımı sağlıyor.

Halkbank'ın Sıfır Faizli Kredisinden Yararlanmak İçin Gerekli Olan Şartlar!

halkbank 13

Halkbank'ın esnaflara destek amaçlı tasarladığı bu büyük kredi fırsatından yararlanabilmek için birkaç şartın yerine getirilmesi gerekiyor. Öncelikle bu kredi fırsatından yukarıda sıralamış olduğumuz meslek alanlarından herhangi birine girenler yararlanabiliyor. Bu esnafların ya da esnaf adaylarının ''Esnaf Vergi Muafiyet Belgesi'' sahibi olmaları gerekiyor. En az 1 yıllık ustalık belgesi olan vatandaşların, Halkbank - KOSGEB iş birliği olan faizsiz krediden yararlanmak için bu şartları yerine getirmiş olması yeterli oluyor.

Halkbank'ın 100 bin TL'ye varan faizsiz kredi fırsatından siz de yararlanmak isterseniz hemen şimdi Halkbank resmi internet sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!