Türk pop ve Türkçe Rock müziğin ünlü isimlerinden olan Haluk Levent, gerek şarkılarıyla gerekse de kişiliğiyle birçok kişi tarafından çok sevilen isimlerden birisi. Müziğinin yanı sıra toplumsal olaylara ve özellikle de yardıma ihtiyacı olanlara yardım eli uzatması ile de kendini sevdiren Haluk Levent, son olarak '100. Yıl Günleri' kapsamında İpsala'da bir konser verdi. Ünlü sanatçı o konserde üşüyünce kendisini bir anda yakınlardaki bir kahvehanede şarkı söylerken buldu. İşte detaylar.

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

Bir Anda Kahveye Sığındı

Haluk Levent, İpsala'da 100 Yıl Günleri kapsamında vermiş olduğu konserin ardından çok üşüyünce ısınmak için bir kahveye gitti. Ama kahvehaneye gidince şarkısını kesmeden devam eden Haluk Levent kahvedekiler tarafından sempatiyle karşılandı. İçerideki masalarda oyun oynayanların yanına oturarak onların oyununa katılan Levent, bir yandan şarkı söylerken bir yandan da masadakilerle birlikte pişti oynamayı ihmal etmedi. Bu esnada pişti masasında kaydedilen videoyu ise ünlü şarkıcı "Hayatımdaki en ilginç konser" sözleriyle paylaştı. Haluk Levent, "Bir taraftan şarkıyı kesmeden söyledim, bir taraftan pişti oymadım ve son papaz ile pişti yaptım" şeklinde konuştu. Rock müzik sanatçısı Haluk Levent, Edirne'nin İpsala ilçesinin kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü etkinliklerinde İpsala’da bulunan Cumhuriyet Meydanı'nda sahneye çıktı. Bu esnada 8 dereceye kadar düşen hava sıcaklığı hem sanatçıya hem de dinleyicilere zor anlar yaşatsa da dinleyenler soğuk havaya aldırış etmeden Haluk Levent'in şarkılarına eşlik etmeye devam etti. Haluk Levent ise, sahnede ‘Aşkın mapushane’ şarkısını söylediği esnada üşüyünce, bir anda elindeki mikrofonla birlikte yakındaki bir kahvehaneye girdi. Burada bir yandan şarkı söylerken, bir yandan da kahvehanede bulunanların masalarına oturarak onlarla kağıt oynadı. Konser sonrasında ise İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili ve Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Haluk Levent'e çiçek ile İpsala pirinci armağan etti.

"Hayatımdaki En İlginç Konser"

Haluk Levent, konserin ardından kahvedeki görüntüleri sosyal medya hesabından da paylaşırken ‘Hayatımdaki en ilginç konser’ başlığını kullandı. Ayrıca paylaşımında “Az önce İpsala’da ‘100. yıl kurtuluş günleri’ kapsamında bir konser verdim. Hava o kadar soğuktu ki yan taraftaki kahveye şarkı söyleye söyleye daldım. Bir taraftan şarkıyı kesmeden söyledim bir taraftan pişti oymadım ve son papaz ile pişti yaptım." dedi.