Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, onda da aradığını bulamadı. Geçtiğimiz kış Mısırlı iş adamı Mohammed Al Saloussi ile yolları kesişince ise ikili birbirine kayıtsız kalamadı ve aşk başladı. Aradığı aşkı bulduğunu söyleyen Şeyma kızımız, birkaç ay içerisinde bir hayli olay yaşadı.

Aileyle Tanışır Tanışmaz Evlenme Kararı Aldılar

şeyma subaşı meedo 4

Bahar aylarında Meedo'nun ailesi ile tanışan Şeyma Subaşı, bu tanışmanın hemen ardından sosyal medya hesabından evlilik kararı aldıklarını duyurdu. Kararını "Yapılacak çok iş var, davetli listesi hazırlamakla başlıyoruz" şeklinde ilan eden Subaşı o günden sonra Meedo'dan 'Kocam' diye bahsetmeye başladı.

şeyma subaşı evlilik haberi

Her ne kadar karar verilmiş olsa da Meedo 'teklifsiz olmaz' diyerek Şeyma Subaşı için bir sürpriz hazırladı. Sahilde son derece romantik bir ortam hazırlayan Meedo ortak arkadaşlarının da bulunduğu bir anda Şeyma Subaşı'ya evlenme teklif etti. Teklifin romantikliği kadar Meedo eniştenin Şeyma Kızımıza taktığı yüzük de konuşuldu.

Sonunda Hamile Olduğunu Açıkladı

şeyma subaşı hamile

Evlilik kararının bu kadar erken olması Hamilelilk dedikodularını doğurdu. Ancak Şeyma Subaşı bu iddiaları "Kesinlikle hamile değilim, evlenmeden olmaz zaten" şeklinde yalanladı. Magaziin dünyası bu açıklamanın üzerine de Şeyma Subaşı'nın peşini bırakmadı ve gerçek sonunda ortaya çıktı. Baskılara dayanamayan Şeyma kızımız hamile olduğunu sosyal medya hesabında açıkladı.

şeyma subaşı tektaş

Yaptığı paylaşımda "Dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenmek için acele ettik. Sonradan da gerek olmadığına karar verdik. Şimdilik düğünü erteleyip hamileliğin tadını çıkarmak istiyoruz. Tüm dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım" ifadelerine yer veren Şeyma Subaşı, evlenme kararını ertelediklerini de böylece bildirmiş oldu.

Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..." Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..."

Hem Aşkını Hem Bebeğini Kaybetti

şeyma subaşı a3 - Kopya

Ancak bu mutluluk pek uzun sürmedi. Müjdeli haberi verdikten iki gün sonra Şeyma kızımızdan kara haber geldi. Başka bir paylaşımla bebeğini kaybettiğini açıklayan Şeyma Subaşı, bu haberin ardından da Meedo ile ayrıldıklarını ilan etti. Bu kadar olayın altından partileyerek kalkan Şeyma Subaşı ve Meedo'nun ayrılığı da uzun sürmedi. Basında yer alan dolandırıcı haberlerinin ardından işleri bozulan Meedo, kendi açıklamasına göre Şeyma Kızımızı terketti, ancak yokluğuna dayanamayarak tekrar Şeyma Subaşı'ya geldi.

Bebek Özlemini Böyle Giderdi

Barışmalarını bir tatille taçlandıran çiftimiz, Türkiye'yi seçti. Bu tatil aynı zamanda Şeyma Subaşı'nın ailesi ve Meedo'nun tanışması için iyi bir fırsat oldu. Bir süre ailecek yatta tatil yapıp ardından Bodrum'da bir otele geçen Şeyma Subaşı ve Meedo çifti aile saadetinin tadını çıkardı. Bebeğini kaybetmenin acısını hızlıca atlatan Şeyma Subaşı ise bebek özlemini yeğenini severek atlattı. O anlar Şeyma kızımızın sosyal medya hesabına yansıdı.