Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, uzun süredir Ayça Çağla Altunkaya ile beraber. Hamile olduğu iddialarıyla gündeme gelen Ayça Çağla Altunkaya'dan ise yeni paylaşımlar geldi.

Acun Ilıcalı, televizyonculukla hiç ilgisi yokken Show TV'de muhabir olarak çalışmaya başladı. Kısa süre içinde de parladı ve kendine ait bir programı bile oldu! Bu hızlı çıkışın medya patronluğuna kadar gideceğini ise herhalde o bile tahmin edemezdi. Şu anda yurt dışı yatırımları, TV8, TV8,5 ve yeni dijital platformu Exxen sayesinde Türkiye'nin en başarılı isimlerinden biri oldu. Öte yandan, bu macerada özel hayatı hep çalkantılarla doluydu.

Yıllar Sürdü

Şeyma Subaşı-1

Tanınmaya başladığı dönemlerde Zeynep Yılmaz'la evli olan Acun Ilıcalı, iki çocuğuyla birlikte tam bir iyi aile babası profili çiziyordu. Ama "Var Mısın Yok Musun?"la büyük çıkış yaptığı dönemde eşi ona boşanma davası açtı! İddiaya göre Acun Ilıcalı eşini bir üniversitede tanıştığı Şeyma Subaşı adlı öğrenciyle aldatıp ona programlarında iş ayarlamıştı. O dönem herkes bu iddiayı yalanlasa da sonrasında ortalık fena karıştı ve yıllar süren bir boşanma süreci yaşandı. Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'yla yıllarca süren aşkının sonucu ise çok kısa süren bir evlilik oldu. Boşanmanın ardından da film başa sardı resmen!

Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı! Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı!

İki Yıldır Beraberler

Acun Ilıcalı Ayça Çağla Altunkaya

Acun Ilıcalı iki yılı aşkın süredir Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte. Sevgilisi hakkında bilinen ender şeyler ise basketbolla ilgilendiği ve hemşirelik eğitimi aldığı. Bir de yaş farkları tabii ki! İkilinin arasında tam 30 yaş fark var. Ama çok eleştirilen bu durum onlar için bir sorun yaratmıyor. Hatta Acun Ilıcalı bu ilişki sayesinde hayatının en üretken dönemini geçirdiğini söylüyor. 

Hamile mi?

Ayça Çağla Altunkaya-1

Üstelik Ayça Çağla Altunkaya'nın hamile olduğu söyleniyor! Son görüntülerinde karnında bir şişlik olduğu görülen Ayça Çağla Altunkaya bu konuda henüz bir açıklama yapmadı. Ama Acun Ilıcalı neredeyse hiç yapmadığı bir şeyi yaparak sevgilisinin fotoğraflarını paylaşmaya başladı!

Ayça Çağla Altunkaya

Bakalım, mutluluktan uçan ikili yakında bir bebek açıklaması yapacak mı? Merakla bekliyoruz!