Fox'un Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan rolüyle karşımıza çıkan Kerem Bürsin herkesin sevdiği oyunculardan biri. Özellikle de Hande Erçel'le yaşadığı aşkla sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken Kerem Bürsin, bugün Hürriyet'ten Hakan Gence'nin konuğuydu. Türkiye'de tanınan bir oyuncu olan Kerem'in Türkiye'ye geliş nedeni ise en yakın arkadaşını trafik kazasında kaybetmesiymiş.

kerembursin.jpg

Kerem Bürsin'in Doğallık Takıntısı!

Her zaman doğallıktan yana olduğunu belirten Kerem; "Bir sürü şey dayatılıyor. Bir şey yapıyorsun, “Bu yanlış” diyorlar. Kime göre? Biraz daha özgürleşmemiz lazım. Bir de aktivist konularla ilgiliyim. Ataerkil toplumun hakkında okuyunca sistem ve sistemin kabul etmediklerini de görüyorsun. Ben buna destek olmak istemiyorum. Kendim olmak, inandığım şeylerin arkasında durmak istiyorum." sözleriyle herkesi şaşırtıyor.

kerem-bursin-696x1237.jpg

Hakan Gence'nin "Sosyal medya hesaplarında çok doğalsın, “Çirkin görünür müyüm” kaygın yok. Oysa günümüzde birçok oyuncu filtrelerle birbirine benziyor. Oyuncuların tektipleşmesine ne diyorsun?" sorusuna ise Kerem Bürsin'den; "Benim felsefeme göre yanlış. Bir de kim kime göre güzel, kim kime göre çirkin? Önemli olan doğal olmak. Doğal olan çekicidir, samimidir. Mükemmel diye bir şey yok, olmamalı da. İnsan defolarıyla güzel. Beğenilmek güzel ama benim hedeflerim için odak noktam o değil. Ayrıca ben seksi olduğumu da düşünmüyorum, gerçekten. Kendimi öyle görmüyor, öyle görmek de istemiyorum. Saçma!" yanıtı geliyor. Evet Kerem Bürsin kendini seksi bulmuyormuş.

Aşk Ayrı İş Ayrı!

handeercel-kerembursin.jpg

Bildiğiniz gibi Kerem Bürsin, sevgilisi Hande Erçel'le birlikte aynı dizide rol alıyor. Hakan Gence, Kerem'e bu durumun ilişkilerini etkileyip etkilemediğini soruyor. Kerem Bürsin'den ise; "İkimiz de işimize profesyonellikle yaklaşıyoruz. Ben, Hande ve bu mesleği yapan herkese göre bu işte profesyonellik devreye giriyor. Özel hayatımı işe taşımıyorum. O Eda karakteri, ben Serkan... İşle alakalı bir şey değişti mi? Değişmedi." Cevabı geliyor.

En Yakın Arkadaşını Kaybetmiş!

kerem-bursin-121354ce.jpg

Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor

Sonrasında ise Amerika'dan Türkiye'ye gelen Kerem Bürsin'in en yakın arkadaşını kaybettiği için ülkesine döndüğünü öğreniyoruz; "Aslında yaşadığım kötü bir olay buraya gelmeme sebep oldu. En yakın arkadaşımı bir kazada kaybettim. Nasıl ve ne zaman gideceğiz; bilmediğimiz bir şey. O olay bunu daha iyi fark etmemi sağladı. Ben Türk’üm ve Türkiye’de neredeyse hiç yaşamadım. Bu bana kimliğim ve insanlığım açısından biraz eksik hissettiriyordu. Hem bu eksiği tamamlamak hem arkadaşımın kaybı sonrası biraz oradan uzaklaşmak için geldim."