Kerem Bürsin'in Vogue dergisi için verdiği pozlar sosyal medyada olay oldu.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, sosyal medyanın en sevilen çiftlerinde arasında yer alıyor. Fox TV'de Sen Çal Kapımı dizisinde başrolleri canlandıran ikili önümüzdeki hafta dizilerinin final bölümüyle son kez karşımıza çıkacak. Bu sezon için Fox TV, Sen Çal Kapımı'nın yerine bir yaz dizisine gerek duymadı. Oyuncular ve yapım ekibi kısa bir tatilin ardından seçimlere son hız devam etti.

hande-ercel-kerem-bursin-cifti-sette-opusurken-14289661_5722_amp

Çiftimizin Aşkı Dolu Dizgin Devam Ediyor!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel de, bu kısa yaz tatilini Maldivler'de geçirdi. İkili romantik bir tatilin ardından Türkiye'ye döndüklerinde el ele görüntülendi ve çiftimizin aşkı başladı. Defalarca kez ilişkileri olmadıklarını iddia eden Hande Erçel ve Kerem Bürsin, çok yakın arkadaşlıktan sevgililiğe transfer olunca sosyal medyadaki herkes bu habere çok sevindi.

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!" Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!"

kerem-bursin

Özellikle de Sen Çal Kapımı dizisinin fanları, Kerem Bürsin ve Hande Erçel'i birbirlerine çok yakıştırıyordu. Aşklarını yere göğe sığdıramayan çiftimiz dolu dizgin ilişki yaşarken kariyerlerinde de altın çağlarını yaşamaya devam ediyorlar. Sen Çal Kapımı'dan sonra hangi projeyle karşımıza çıkacaklar bilemiyoruz ancak Kerem Bürsin'in Vogue dergisi için verdiği pozlar sosyal medyada olay oldu.

Bu Açıklamalar Olay Oldu!

kerembursin

Ancak sosyal medyada olay olan sadece Kerem Bürsin'in pozları değildi. Yakışıklı oyuncunun uzay hakkında söylediği sözler kafaları karıştırdı; “Her yer yanıyor. Deniz bile yanıyor. Hâlâ fabrika atıkları etrafa saçılıyor. Uzaya gitmeyi konuşuyoruz, gidelim de buraya dair ne yapıyoruz şu an? Mis gibi bir dünyamız var. Uzayı başka bir amaç için kullanamaz mıyız? Bu çöpleri oraya atalım mesela? Bir ülke bir başka ülkenin çöplerini üstlenmesin mesela artık, belki buna bir çare olarak kullanalım uzayı, çöpleri orada saklamanın bir yolunu bulalım. Değişim toplumla başlıyor. Sosyal medya sayesinde önemli konuları konuşmak için hızlı bir şekilde milyonlara ulaşabiliyorsun ama bir kötü yanı da ‘Ben paylaşım yaptım vazifem tamam’ anlayışı. Gerçek değişim bir dert uğruna ayaklanan insanlar sayesinde oldu.”