Alışveriş keyfiniz yarıda kalmasın diye Yapı Kredi'den büyük hamle! Siz ürünlerinizi seçin, Yapı Kredi ödesin!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Alışveriş hepimizin tutkusu, ancak online alışverişler esnasında yaşanan yetersiz bakiye uyarıları da alışveriş severlerin ortak sorunu! Özellikle de pandemi sürecinde online alışverişe yönelim arttı, kredi kartları hiç olmadığı kadar çok kullanılmaya başladı. Neredeyse tüm markalar da online alışverişe özel kampanyalar yapınca, internet alışverişleri durdurulamaz bir hal aldı.

Ancak bazı alışverişler ne yazık ki beklediğimiz gibi sonuçlanmadı. Büyük bir hevesle ödeme bilgilerine onay verdikten sonra ekranda beliren "Yetersiz Bakiye" uyarısı alışverişin tüm keyfini kaçırdı, hevesleri kırdı. Bu konuya Yapı Kredi el attı! Yapı Kredi, alışverişleriniz yarıda kalmasın diye dev "Alışveriş Kredisi" kampanyasını başlattı!

Yapı Kredi Alışverişleriniz İçin Büyük Destek Sunuyor!

ziraat alışveriş

Yapı Kredi, hiç şubeye gitmeden, online alışverişiniz esnasında ihtiyacınız kadar kullanım taksit taksit geri ödeyebileceğiniz benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Bu sayede alışverişleriniz yarıda kalmıyor, online alışverişe özel indirim fırsatları kaçmıyor. Bugün karşılanan ihtiyaçlarınızın ücreti, bütçenizi yormadan, taksit taksit ödeniyor.

Ev eşyasından elektroniğe, her türlü ihtiyaçlarınıza çözüm sunan, Türkiye'nin dev online alışveriş siteleri, Yapı Kredi aracılığıyla, ödeme esnasında kredi kullanma imkanı tanıyor. Yapı Kredi'nin alışveriş kredisi fırsatı; N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Vatan Bilgisayar, TeknoSA, Koçtaş, General Mobile, Genpa, Arçelik, Beko, Daikin, Braun ve Birnumara'nın web sitelerinden yapacağınız alışverişlerde geçerli oluyor.

Kolayca Kullanılıyor, Taksit Taksit Ödeniyor!

yapı kredi 3

Yapı Kredi Alışveriş Kredisinden faydalanabilmek için, bu sitelerden yaptığınız alışverişlerde ödeme basamağında, ödeme şeklini "Alışveriş Kredisi" olarak seçmeniz gerekiyor. Bu işlemin ardından sistem sizi otomatik olarak Yapı Kredi internet bankacılığı sayfasına yönlendiriyor. Bu ekranda bilgilerinizi girerek başvuruyu tamamlamanız yetiyor. Onaylanan krediniz anında alışveriş yaptığınız siteye aktarılıyor ve alışveriş işleminiz tamamlanmış oluyor.

Yapı Kredi minimum 500 TL, maksimum 25.000 TL alışveriş kredisini, %1,84 faiz oranı ve 36 aya varan vade imkanıyla sunuyor. Bu avantajlara ek olarak Yapı Kredi, alışveriş kredisi için herhangi bir masraf talep etmiyor. Böylece karşılanan ihtiyaçlarınız için ödeme yapmak sizleri yormuyor. Evinizin elektronikten beyaz eşyaya kadar her türlü ihtiyacı Yapı Kredi güvencesiyle karşılanırken, size de yuvanızın tanıdı çıkarmak kalıyor.