HaberEkspresi.NET

Hayat Güzeldir 15 Haziran Cumartesi Yeni Bölümü

Hayat Güzeldir’de bugün Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gökhan Mamur aileler çocuklarıyla tatile giderken nelere dikkat etmeli, havuz ve deniz suyu çocuk sağlığını nasıl etkiler soruları yanıt bulacak.

Hayat Güzeldir 15 Haziran Cumartesi Yeni Bölümü
38 okunma
15 Haziran 2019 - 1:50

OBEZİTE AMELİYATLARININ ÖNCESİ VE SONRASI!

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

“Hayat Güzeldir”de bugün Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gökhan Mamur aileler çocuklarıyla tatile giderken nelere dikkat etmeli, havuz ve deniz suyu çocuk sağlığını nasıl etkiler sorularını yanıtlarken, Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Samet Yardımcı obezite ameliyatı ile ilgili bilgiler veriyor. Kalıcı Makyaj Sanatçısı Buket Atalay’ın kaş uygulamasında dikkat edilmesi gereken noktaları paylaştığı programa Londra’dan Türkiye’ye gelen, müzik piyasalarını alt üst eden başarılı şarkıcı Nüvit Yıldız renk katıyor.

“Hayat Güzeldir”, 15 Haziran Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.