HaberEkspresi.NET

Hayat Güzeldir 18 Mayıs Cumartesi – Burçlar yazı nasıl karşılayacak?

Hayat Güzeldir 18 Mayıs Cumartesi konuğu Astrolog Nuray Sayarı olacak.

Hayat Güzeldir 18 Mayıs Cumartesi – Burçlar yazı nasıl karşılayacak?
74 okunma
18 Mayıs 2019 - 2:05

Hayat Güzeldir 18 Mayıs Cumartesi

Hayat Güzeldir 18 Mayıs Cumartesi konuğu Astrolog Nuray Sayarı olacak.

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

“Hayat Güzeldir”de bugün Astrolog Nuray Sayarı burçlar yazı nasıl karşılayacak, hangi burcu neler bekliyor sorularını yanıtlarken, Güzellik Uzmanı Figen Dündar medikal cilt bakımı ile ilgili bilgiler veriyor. Stil Danışmanı Zuhal Keskin nasıl stil sahibi olunur, çiftlerin dikkat etmesi gereken zarafet kuralları nelerdir, gardırop detoksu nedir, nasıl yapılır, elbise seçerken nelere dikkat etmeliyiz sorularını yanıtlarken, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Hürkan Akyol yumurta dondurma işlemi hakkında merak edilenleri anlatıyor. Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Dilek Demer ise katarakt ve no touch lazer tedavisiyle ilgili detaylar paylaşıyor.

“Hayat Güzeldir”, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.