HaberEkspresi.NET

Hayat Güzeldir 21 Eylül Cumartesi

Hayat Güzeldir 21 Eylül Cumartesi yeni bölümü sizlerle.

Hayat Güzeldir 21 Eylül Cumartesi
409 okunma
21 Eylül 2019 - 2:48

EVDEKİ MALZEMELERLE YAPILABİLECEK  GÜZELLİK FORMÜLLERİ!

 

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir’e bugün Kozmetolog Seda Sakacı “Yaşlanma Karşıtı Maske”, “Cilt Lekelerini Yok Etmeye Yardımcı Karışım” ve “Aydınlık Bir cilt için basit formül” önerilerinde bulunurken, DJ Yılmaz dillerden düşmeyen “Antalya gaydası” şarkısıyla, samimi itiraflarıyla ve keyifli sohbetiyle konuk oluyor. Beyin ve Sinir Cerrahisi Serdar Baki Albayrak epilepsi ile ilgili bilgiler verirken, Uzman Psikolog Sibel Deniz Toledo toksik ilişki  insanlara nasıl zarar veriyor, yanlış davranışlar için “zamanla değişir” demek doğru mu, kıskançlık ve kısıtlama ilişkileri nasıl etkiliyor sorularını yanıtlıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş ise bacak estetiği hakkında merak edilenleri anlatıyor.

“Hayat Güzeldir”, 21 Eylül Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!