HaberEkspresi.NET

Hayat Güzeldir 25 Ağustos Pazar Yeni Bölüm

Hayat Güzeldir’de bugün; Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Turgut Aydın çocuğu olmayan çiftler ne zaman tüp bebek için başvurmalıdır konusu sizlerle olacak.

Hayat Güzeldir 25 Ağustos Pazar Yeni Bölüm
378 okunma
23 Ağustos 2019 - 1:53

TÜP BEBEK TEDAVİSİ KANSER YAPAR MI?

 

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

“Hayat Güzeldir”de bugün; Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Turgut Aydın çocuğu olmayan çiftler ne zaman tüp bebek için başvurmalıdır, en fazla kaç defa tüp bebek tedavisi olur, tüp bebek tedavisi kanser yapar mı sorularını yanıtlarken, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Barış Çaynak minimal invaziv bypass cerrahisi hakkında bilgiler veriyor. Sanatçı, Oyuncu ve Sunucu Kürşat’ın şarkılarıyla ve keyifli sohbetiyle konuk olduğu programda Yemek Yazarı Ayşe Tüter kazan karası, yeşillikli tuzlu sufle tarifi veriyor.

“Hayat Güzeldir”, 25 Ağustos Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!