Hayat Güzeldir 28 Haziran Pazar

Hayat Güzeldir 28 Haziran Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de.
Hayat Güzeldir Yeni Bölümü
Hayat Güzeldir Yeni Bölümü

Yaz Aylarını Fit Geçirmenize Yardımcı Olacak Enfes Tarifler!

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir
Hayat Güzeldir

Hayat Güzeldir’de bugün; Dr. Murat Topoğlu yaz aylarını fit geçirmenize yardımcı olacak enfes “tok tutmaya yardımcı karpuzlu ekmek” ve “tatlı krizinden kurtulmaya yardımcı kavunlu tatlı” tarifleri verirken, ödem atmaya yardımcı doğal öneriler paylaşıyor. Güzellik Uzmanı Çiğdem Koç lazer epilasyonda mevsim önemli midir, vücutta oluşan kararmalar beyazlaştırılır mı, ciltte oluşan çatlaklar geçer mi sorularını yanıtlıyor.

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Celal Alioğlu meme büyütme ameliyatları hakkında bilgi veriyor. İletişim Danışmanı ve Eğitmen Burcu Saral pandemi sürecinin aile iletişimini nasıl etkilediğini anlatıyor.

“Hayat Güzeldir”, 28 Haziran Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!