HaberEkspresi.NET

Hayat Güzeldir 29 Haziran Cumartesi

“Hayat Güzeldir”, 29 Haziran Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

Hayat Güzeldir 29 Haziran Cumartesi
192 okunma
28 Haziran 2019 - 0:09

Hayat Güzeldir 29 Haziran Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV ekranlarında sizlerle olacak.

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

“Hayat Güzeldir”de bugün Şarkıcı Serap Zincir güzel sesi, keyifli sohbeti ve kendine özgü yorumuyla konuk olurken, Börek Ustası Birsen Egi Boşnak düğünlerinin vazgeçilmez lezzeti “düğün böreği”, hem pratik hem de lezzetli “kakaolu kurabiye” ve yaz sıcaklarında çok sevilecek meyveli “yaz tatlısı” tarifleri veriyor. Diş Hekimi Koray Atik implant uygulamalarındaki son gelişmeler neler, dijital ortodonti hangi hastalara uygulanır, şeffaf plak tedavisi nedir, boding ve yaprak porselen işlemlerinin avantajları nelerdir sorularını yanıtlarken, KBB Uzmanı Op. Dr. Can Ercan kapalı burun estetiği hakkında merak edilenleri anlatıyor.

“Hayat Güzeldir”, 29 Haziran Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!