HaberEkspresi.NET

Hayat Güzeldir 30 Haziran Pazar

“Hayat Güzeldir”, 30 Haziran Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

Hayat Güzeldir 30 Haziran Pazar
123 okunma
27 Haziran 2019 - 23:55

Hayat Güzeldir 30 Haziran Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV ekranlarında sizlerle olacak.

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Programda bugün Psikolog-Oyuncu Parla Şenol ve Psikolog-Eğitimci Kutay Ürkmen evinizin anahtarı kayınvalidenizde var mıdır, kadınlara veya erkeklere asla söylenmemesi gereken şeyler nelerdir, ikili ilişkilerde neler yapılmalı neler yapılmamalı sorularını yanıtlarken, Eczacı Selen Esener “Sevgisiz kalmış kadın maskesi”, “Kakao ile botoks maskesi” ve “Gözenek sıkılaştıran maske” tarifleriyle konuk oluyor. Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Hakan Demirci ise kilo veremiyorsak sebebi mutsuz bağırsaklar olabilir mi, probiyotik ve prebiyotik hangi besinlerde bulunur, gaita nakli nedir, hangi hastalıkların tedavisinde kullanılabilir sorularını yanıtlıyor.

 

“Hayat Güzeldir”, 30 Haziran Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!