Katıldığı evlilik programları sayesinde adını tüm Türkiye'ye duyuran ünlü fenomen Hanife Gürdal, bildiğiniz gibi evlilik programlarından sonra da hayatımızda kalmaya devam etti ve kısa süre içinde ünlü fenomenler içine adını yazdırmayı başardı. Yakın zaman önce kapalı olarak bildiğimiz Hanife Gürdal, tesettürü bırakmıştı. Bu olayın ardından pek çok kez sosyal medyada linçlenen ünlü fenomen, geçtiğimiz yıl Kemal Ayvaz ile evlenerek dünyaevine girmişti.

Eşiyle bir küs bir barışık evliliğine devam eden Hanife, geçtiğimiz günlerde eşine gelen bir mesajla adeta çıldırdı! Instagram hesabından bir hayat kadının eşine mesaj yolladığını anlatan ünlü fenomen küfürler savurarak ve ağlayarak olayları takipçileriyle paylaşmıştı. Tüm bu yaşananların ardından yeniden gündeme gelen ve tesettürünü bıraktığı için sosyal medyadan linçlenen Hanife Gürdal, kendisine yüklenen sosyal medya kullanıcılarına cevap vermekten geri durmadı.

Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

Hanife Gürdal, Instagram'dan Açıklama Yaptı!

Ünlü fenomen Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu sözleri söyledi; "Hayatım hakkında bir karar verirken bir adam atarken tek düşündüğüm şey 'eden kendine eder'dir. Çünkü ben kendi yaptıklarımdan sorulumluyum ve bunun bedelini ödeceyeceğim. Hiç ağzımdan da çıkmamıştır hatalarımdan dolayı birini suçlayıcı sözler. Ben bunu yaptım çünkü sebebi falan kişi, şey gibi, ben bedelini ödedim öderim de. Yaptığım şey bana neye maal olur onu da ölçer biçerim. Ahlaksız birinin ahlakı söz konusu olunca beni çıktığım bir proğramdan kapalıyken açılmamdan vurmaya çalışıyor. Ben programa çıktım evet! Ahlaklı bir aile kızı olarak çıktım o şekilde döndüm. Özel şöförlerim vardı, acarkentte dairem vardı ama hiçbir zaman g*tü başı dağıtmadım. Hafta sonları temizlik yaptım ailemin yanına gittim onlar yanıma geldiler."

"Tarzımdan aile yapımdan da besbelli ki benim mayam sağlammış. En şımaracağım zamanlarda bile şımarmadım. Siz ne derseniz deyin. Hayat benim için kolay olmadı. Hayat hikayemi anlatmayacağım burda. Ben kimseye şerefsizlik yapmadım, herkesin yerine kendime koydum bir şey yaparken. Yakınen tanıyanlar bilir ağzım çok pistir ama ağzımdadır. Beni tanıyarak veya tanımayarak kalbimin kırılmasına üzülmeme sebep olan kimseye hakkımı helal etmiyorum. Çok zor günlerden geçiyorum, eskisi gibi değilim hiçbir şey öyle değil. Siz içinizi rahatlatacaksınız hırsınızı alacaksınız diye haksız yere insanların huzurunu kaçıramazsın."