Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

TÜİK'in bugün yaptığı açıklamalara göre işsizlik her geçen gün artmaya devam ediyor. İşsizlik sayısı artmaya devam ederken üniversiteden yeni mezun olan kişiler ya da iş arayan kişiler diledikleri gibi işler bulmakta zorluk çekebiliyor. Bu tip durumlardan en çok etkilenen kişilerden biri de ev hanımları oluyor! Ev hanımlarının büyük bir kesimi çalışma hayatında bulunmamış ya da eğitimi orta düzeyde olan kişilerden oluşuyor. Hal böyle olunca ev hanımları çalışmak istedikleri zaman iş bulmak konusunda büyük zorluklar yaşıyor.  Ancak bu durumu İŞKUR, çözüm durumda! Hem ev bütçesine katkıda bulunmak hem maddi özgürlüğünü eline almak isteyen kadınlar İŞKUR'un sunduğu evde iş imkanlarından faydalanarak ayda 5000 TL'ye kadar kazanç elde edebiliyor.

Bugün sizlerle birlikte İŞKUR'un sunduğu evde iş imkanlarını araştırıyoruz. Eğer sizler de isterseniz size en yakın İŞKUR şubesini ziyaret ederek anında başvuru yapabilir ve yetkililerin size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

İŞKUR'un Evde İş İmkanlarıyla Ne Kadar Kazanılıyor?

İŞKUR'un evde iş imkanlarıyla parça başına kazanç sağladığınız bu iş imkanında, çalışma saatinizi, gününüzü ya da çalışacağınız parça sayısını siz belirliyorsunuz. Bu nedenle kişiler çalıştığı kadar kazanç sağlıyor diyebiliriz.

İŞKUR’un Evde İş İmkanları Nelerdir?

İŞKUR'un sunduğu evde iş imkanları sayesinde aylık olarak binlerce TL kazanabileceğinizi söylemiştik ancak bu fırsatı duyan ev hanımları sıklıkla yapacakları işleri merak ediyor. İŞKUR'un sunduğu evde iş seçeneklerinde birçok farklı fırsat bulunuyor. Paketleme işlerinden, dikiş nakışa kadar pek çok iş imkanı mevcut.  İŞKUR'un evde iş kapsamında sunduğu iş imkanları ise şu şekilde:

  • Paketleme işleri (Şeker, tuz, unlu mamuller, kuru yemiş, kuru bakliyat ve triko gibi ürünleri paketleme işleri)
  • Katlama işleri (Peçete, kağıt mendil, yorgan ve battaniye gibi ürünleri katlama işleri)
  • Davetiye zarflama (Düğün, nişan, kına ve sünnet gibi organizasyonlara yönelik oluşturulan davetiyeleri zarflara yerleştirme işleri)
  • El işlemeleri (Dikiş – nakış kapsamında yer alan bütün işler)
  • Ütüleme işleri (Kuru temizlemeden ütülemeye kadar çeşitli işler)

Bu işlerden birini seçerek aylık 5000 TL'ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.