Olayların kadını Demet Akalın'ı bir her yaz hit olan şarkılarıyla, bir de sürekli yarattığı polemiklerle tanıdık. Hem takipçileriyle hem de ünlüler camiasından isimlerle sık sık tartışma yaşayan ünlü şarkıcı sanıyoruz ki Seda Sayan ile jübilesini yaptı.

Program Olaylı Bir Finale İmza Attı!

seda sayan demet akalın-2

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın final günü, beklenmedik bir kavgaya şahit oldu. Sözleşmesi biten Demet Akalın ve Alişan yerine, yeni sezon için Star Tv ile anlaşan Seda Sayan, bu haberi Demet Akalın'a verince kıyamet koptu. Demet Akalın Seda Sayan'dan gelen  mesajı okuduktan sonra Kadırgalı'yı sosyal medya hesabından sildi ve engelledi.

seda-sayan-1

Seda Sayan kimseyi işinden etmediğini anlatabilmek için sosyal medya hesabından bir video paylaşarak durumu anlattı. Kimsenin ekmeğiyle oynamadığını tekrarlayan Seda Sayan, sözleşmeleri bittiği için Demet ve Alişan yerine kendisine teklif gittiğini açıkladı. Ancak bu video Demet Akalın'ı sakinleştirmek bir yana, daha da çıldırttı.

Seda Ablası İle İpleri Kopardı

demet akalın'ın seda sayan paylaşımı-1

Sinirlerine hakim olamayan Demet Akalın, hemen sosyal medya hesabında bir paylaşım yaparak, kızdığı şeyin Seda Sayan'ın kanal ile anlaşması olmadığını, bu haberi final günü duygusal anlar yaşandığı hatta ekiple kucaklaşılıp ağlandığı bir anda vermesi olduğunu anlattı. Cenaze evine davulla gidilmez sözleriyle Kadırgalı'ya ders veren Akalın, "Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler" diyerek Seda ablası ile tüm ipleri kopardı. Bu olayın ardından da nispetten midir yoksa ihtiyaçtan mı bilinmez, Seda Sayan'ın ayrıldığı Gelinim Mutfakta ile sözleşme imzaladı.

Yaptığı Yardımlar Onu Çok Değiştirdi

demet akalın3

Ülkemizin dört bir yanını saran yangınlar, bizlere Demet Akalın'ın bambaşka bir yönünü gösterdi. Yangın bölgelerine yardım göndermek için canını dişine takan Demet Akalın, hayır işleriyle uğraştıkça değişti. Yaptığı yardımlar sebebiyle işe yaradığını hissettiğini ve bundan mutluluk duyduğunu söyleyen ünlü popçu, adeta bambaşka biri haline geldi.

Bugün alışveriş yapmak için Market'e giren Demet Akalın, suların olduğu dolaba yöneldi, ancak aradığı marka suyu bulamadı. Daha önceleri bu yüzden olay çıkarabilecek, çalışanlarla tartışabilecek hatta sosyal medya hesabında marketi veya su markasını linç edebilecek potansiyele sahip olan Akalın, markanın yangın bölgelerine su gönderdiğini, bu yüzden marketlere ürün yetiştiremediğini öğrenince markayı tebrik etti.