Ünlü şarkıcı Hadise, yıllar önce hayatımıza "Avrupa'da müzik listelerini sallayan Türk kızı" olarak girdi. "Stir Me Up" şarkısıyla ciddi bir başarı elde eden ünlü şarkıcı, o zamanlar çok ulaşılmaz ve "cool" görünüyordu. 2008'de Türkiye'ye gelip çıkardığı ilk albüm de İngilizce şarkılardan oluşuyordu. O albümden sonra 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden ve dördüncü olan Hadise, bir daha da buradan ayrılmadı. Yıllardır jürisinde yer aldığı fenomen yarışma "O Ses Türkiye" sayesinde de ulaşılmaz imajı bitti, her hafta izlediğimiz "evimizin kızı" oldu!

Aşktan Yana Yüzü Gülmedi

Hadise Sinan Akçıl

Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..." Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..."

Ama "evimizin kızının" bir derdi vardı. Aşktan yana bir türlü yüzü gülmüyordu! Ünlü müzisyen Sinan Akçıl'la uzun süre aşk yaşayan Hadise, bu ilişkide büyük bir darbe yedi. Sevgilisinin onu rakibi Hande Yener'le aldattığı söylendi. Hatta Hadise'nin bu yüzden ikilinin çalıştığı stüdyonun karşısına dev bir Hadise posteri astırdığı iddia edildi! Ne olduysa oldu, Hadise'yi bir daha uzun süreli bir ilişki içinde gören olmadı. Ta ki Kaan Yıldırım karşısına çıkana kadar!

Evleneceği Konuşuluyordu

Hadise Kaan Yıldırım

Kırk yıl düşünsek aklımıza gelmeyecek bir ikili olan Kaan Yıldırım ve Hadise, çok yakıştırıldı ve çok da mutlu görünüyorlardı. Oldukça tutkulu ve güçlü bir ilişki yaşadıkları söylenen çiftin evleneceği de konuşuluyordu. Ama birkaç ay önce patlayan Reza Zarrab bombası her şeyi mahvetti! Ünlü şarkıcı ve Hadise'nin de kankası Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'a ihanet gerekçesiyle boşanma davası açtı. Aldatıldığı kadınlardan birinin Hadise olduğu iddiasına da karşı çıkmadı, hem de bütün basın Hadise'yi yerden yere vururken! İlişkileri yıpranan Kaan Yıldırım ve Hadise de bir süre sonra yollarını ayırdı. Ama Hadise ışık hızıyla yeniden aşık oldu!

Yıldırım Aşkı

Hadise Mehmet Dinçerler

Son yaşadıkları ve Kaan Yıldırım'la ilişkisi yüzünden yıpranan Hadise, aşka kapılarını kapatmaya karar verdi. Ama karşısına iş insanı Mehmet Dinçerler çıkınca her şey değişti! İlk görüşte aşk yaşadığını söyleyen Hadise, sevgilisiyle Meksika tatiline çıkarak gününü gün etti. Ama tatilden sonra ses seda çıkmayınca herkes telaşlandı! Hayranları ikiliyi görüntülemek için çabalamaya başladı.

Hadise Mehmet Dinçerler-1

Gizemli çift, önceki gün sinema çıkışında el ele görüldü. Görünen o ki, aşk tam gaz devam ediyor! Umarız, Hadise bu kez mutluluğu yakalar.