Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yaşanan bir olay, görenleri hem üzdü hem de adeta dehşete düşürdü. Caniler bir kediyi boğazından salıncağa asarak öldürdüler.

Şu Kediden Ne İstediniz?

EKİRDAĞ 2

Çorlu’daki evinden İstanbul Silivri’de bulunan ailesinin evine ziyarete giden Neslihan Karacan, geri döndüğünde büyük bir vahşetle karşılaştı. Aile ziyaretine giden Karacan, giderken evinin bahçesine bıraktığı kedisi Papatya’yı boğazından iple salıncağa asılmış buldu. Gördüğü manzara karşısında hemen şikayetçi olan Karacan, "Şu hayvandan ne istediler? Şu kediden ne istediniz?" diyerek karşılaştığı vahşete tepki gösterdi.

Çocuk Okutan Aileleri İlgilendiriyor! Ziraat, Çocuklarınızın Tüm Eğitim Masrafları İçin 45.000 TL Ödeme Veriyor Çocuk Okutan Aileleri İlgilendiriyor! Ziraat, Çocuklarınızın Tüm Eğitim Masrafları İçin 45.000 TL Ödeme Veriyor

Bu mu İnsanlık?

TEKİRDAĞ 1

Akşam evine dönen Neslihan Karacan, kedisi Papatya’yı evinin girişindeki salıncakta asılı buldu. Karacan’ın şikayeti üzerine boğazından iple asılarak öldürülen kedi için Jandarma ekipleri tarafından inceleme başlatıldı. Ailesi ile birlikte Silivri'ye giderken evde köpekler olduğu için kedisini de kapının önüne bırakan Neslihan Karacan, döndüğünde evinin kapısının açık ve kedisi Papatya'nın da salıncakta boğazından iple asılarak öldürülmüş halde bulduğunu aktardı. Gördüğü manzara karşısında adeta şok yaşayan Karacan, şunları söyledi:

"Lambayı yaktığımda, maalesef kedimi ipe asılmış bir şekilde buldum. Emek verdim, bebek gibi baktım. Bunu yapanın hesabını ödemesini istiyorum. Cezasını çekmesini istiyorum. Şu hayvandan ne istediler? Şu kediden ne istediniz? Keşke gelip bana zarar verseydiniz. Kedi asmak nedir? İnsanlığımızı bu kadar mı kaybettik? Bu mu insanlık?" Papatya adlı kediye yapılan bu vahşete ilişkin Jandarma ekipleri çalışmalarına devam ediyor.