Instagram'ın en sevilen ve takip edilen fenomenleri arasında olan Şeyma Subaşı; ister Türkiye'de olsun, isterse de yurt dışında olsun her daim magazin gündemini etkilemeye devam ediyor. Arap asıllı iş adamı Meedo ile 1,5 yıllık ilişkisini geçtiğimiz aylarda sonlandıran güzel fenomenimiz hızla ülkeye dönmüş ve kendini işine vermişti! Şimdilerde kızı Melisa ve yeni markası "You Do You"ya odaklanan Şeyma Subaşı, yeni işine start verdiğini geçtiğimiz gün duyurdu. Geçmişte birçok başarısızlığa imza atan güzel fenomenimiz bakalım "You Do You" ile başarılı olabilecek mi?

şeyma subaşı-3

Denemediği Sektör Kalmadı!

Acun Ilıcalı ile hayatımıza giren ve şimdilerde Acun Ilıcalı'dan bile daha popüler hale gelen Şeyma Subaşı kendisi için "fenomen" ya da "Influencer" demiyor ve öyle olduğunu kabul etmiyor. Ancak güzelimiz her ne kadar fenomen olmadığını söylüyor olsa da kendisine belli bir meslek bulabilmiş değil. İlk olarak bundan yıllar önce; Acun Ilıcalı’nın “Yok Böyle Dans” programının kostüm tasarımcılığını üstlenen Şeyma Subaşı, ardından da Nişantaşı’nda bir butik açmıştı. Kısa süre içinde modanın kendisine uygun olmadığını fark edince bu sefer de teknoloji girişimcisi olmaya karar verdi.

şeyma subaşı a3

“It-is Ok” ismindeki bir uygulama çıkartan Şeyma Subaşı yine moda sektöründen şaşmamıştı ancak bu proje de kısa süre içinde unutulup gitti. Moda sektöründen umduğunu bulamayan güzelimiz, Acun Ilıcalı ile boşanmadan hemen önce; yurt dışında gördüğü sağlık temalı kafeleri Türkiye'de de uyarlamaya karar verdi ve Bebek'te Healthyish isminde bir kafe sahibi oldu ancak bu işiyle de battı. Her başarısızlığı ile başarıya bir adım daha yaklaşan güzelimiz son olarak Babe Activewear isminde spor kıyafetleri markasıyla karşımıza çıktı. Ancak bu işte de ne yazık ki başarıyı yakalamayadı.

Şeyma Subaşı-1

Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti! Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti!

Yeni İşinde Başarılı Olacak mı?

Biz anlatmaktan yorulduk ancak Şeyma Subaşı denemekten yorulmadığı için şimdilerde de eski sevgilisi Meedo sponsorluğunda "You Do You" isimli bir marka çıkarttı ve yine modadan şaşmadı. Yine spor kıyafetlerine odaklanan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde birçok toplantı fotoğrafıyla birlikte yeni markasının artık hayata geçtiğini duyurdu. Bakalım güzelimiz yeni işinde başarılı olabilecek mi?