Ünlü oyuncu Ezgi Mola, bu kadar tanınan bir yıldız olmadan önce bile sosyal medyada popülerdi. Eğlenceli hallerini ve komediyi sosyal medya hesaplarına yansıtan ünlü oyuncu, özellikle gençler arasında bir fenomendi. Ama paylaşımları sadece komedi içermiyordu. Aynı zamanda çok sivri dilli biri olan Ezgi Mola, yanlış gördüğü her şeyi eleştirmekten de çekinmiyordu. En hassas noktası olan hayvanlara yapılan işkencelerle başlayan eleştirilerinin odağı, yavaş yavaş diğer toplumsal sorunlara da kaymaya başladı. 

Mahkemelik Oldu

Ezgi Mola Musa Orhan

Ezgi Mola'nın eleştirileri bazılarını da çok rahatsız ediyor. Örneğin, Uzman Çavuş Musa Orhan, Ezgi Mola'nın kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle dava açtı. Geçen yıl Batman'da intihar eden İpek Er'e cinsel saldırıda bulunduğu ve ölüme sürüklediği gerekçesiyle yargılanan Musa Orhan tutuksuz yargılanınca ünlü oyuncu da kendini tutamayıp şöyle dedi: "Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya!! Ne diyeyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!! #MusaOrhanTutuklansin” Bu tweet yüzünden de Ezgi Mola'nın 2 yıl 4 aya kadar hapsi isteniyor! Ama hayranları onu yalnız bırakmayarak desteklerini yine sosyal medyadan gösterdi. 

Aralarında O da Vardı

Yeni Asır-1

Türkiye'yi günlerce kasıp kavuran orman yangınlarına yetersiz ekipman yüzünden doğru düzgün müdahale edilemedi. Bu yüzden, ünlü ünsüz herkes diğer ülkelerden destek istemek için sosyal medya hesaplarında Help Turkey ve Globall Call paylaşımları yaptı. Ama hiç beklenmedik bir gelişme yaşandı! Yeni Asır, aralarında Ezgi Mola'nın da bulunduğu bazı ünlü isimleri "Siz Hangi Ülkenin Sanatçılarısınız?" diyerek manşete taşındı ve ağır sözler etti. Ancak bu talihsiz olay bile Ezgi Mola'yı durduramadı!

"Bu da mı?"

Ezgi Mola story

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!" Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!"

Yangınlar kontrol altına alındı derken Karadeniz'deki sel felaketleri başladı. Kayıtlardakinden çok daha büyük hasarlar ve can kayıpları olduğu konuşulan sel alanlarının afet bölgesi ilan edilmesi için bir sosyal medya kampanyası başladı. Ezgi Mola ise "Bu da mı sosyal medya çabası ile be! Bu bile mi?" diyerek isyan etti.