Ünlü şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam, beşinci sezona yürüyen "Yasak Elma" dizisiyle bir fenomene dönüştü. Ender karakteriyle hayran kitlesini geliştiren ünlü isim, yeni albümü ve eğlenceli konserleriyle de dikkati üzerine çekmeye devam ediyor. Dizideki Ender'in aksine doğallıktan yana olan ve hayatın anlamını başka yerlerde arayan Şevval Sam, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Genelde söylediği şarkıları ve stüdyo görüntülerini paylaşan ünlü isim, gördüğü yanlışlara da ses çıkarmadan edemiyor.

O da Hedef Gösterildi

Şevval Sam

Toplumsal sorunlar konusunda çok hassas olan Şevval Sam, çoğu ünlü ismin ağzını açmaya bile cesaret edemediği konuları gündeme getirmekten korkmuyor. Bu özelliği de onun hedef haline gelmesine neden oluyor. Türkiye'nin batı ve güney kesimlerini günlerce kasıp kavuran orman yangınlarında da Help Turkey kampanyasına destek olduğu için başı derde giren isimlerden biri oydu. Ama Yeni Asır'ın "Siz Hangi Ülkenin Sanatçılarısınız?" manşetine yokmuş gibi davranarak hayatına devam etmeyi seçti. Hala da eleştirilerine devam ediyor!

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

"Böyle Babalar Çoğalsın"

Ünlü isim, bugün de kız babalarına seslenen bir paylaşım yaptı. Bir Twitter hesabından yapılan "Babam the last yobaz destroyer (Tatile gitmeden önce beni paylaştığı fotoğrafa lüzumsuz bir yorum yapan akrabamızı yok ediyor)" paylaşımını gören Şevval Sam, babanın akrabaya verdiği cevabı görünce mest oldu ve şöyle dedi: "Ya çok hoşuma gitti. Paylaşmak istedim! Böyle babalar çoğalsın!" Babanın cevabı da sevilmeyecek gibi değil gerçekten de: "O çocuk dediğin 20 yaşında Hukuk Fakültesi ikinci sınıfta. Mezun olunca büromuzun başına geçecek. Binlerce müvekkilin sorunlarını çözecek. Milyonlarca liralık davalara bakacak. Çocuğuna güvenmeyen, çocuğundan şüphelenen yalnız göndermesin. Ben kızımı yalnız gönderilmeyecek şekilde yetiştirmedim. Güle güle gitsin. Onlarca ülkeye de gitti. Kızım ise mevzu gerisi teferruattır."