Şeyma Subaşı, yıllar önce hayatımıza bir yasak aşk hikayesinin kahramanı olarak girdi. Ondan sonra da gittiği partiler ve yaşadığı aşklar dışında hakkında konuşacak fazla bir şey olmadı! Yıllarca aşk yaşadığı Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra da eski lüks hayatını devam ettirmeye çalışan Şeyma Subaşı, bu konuda biraz zorlanıyor gibiydi. Ta ki "hayatımın aşkı" dediği Meedo'suyla tanışana kadar!

Milyarder Olduğu Söyleniyordu

Şeyma Subaşı Meedo-1

Geçtiğimiz ocak ayında Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi -Meedo- ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sevgilisini yere göğe koyamıyor ve "doğru kişi" diyordu. Milyarder olduğu söylenen sevgilisinin ona uçak kapatması, pahalı hediyeler ve aldığı evler sürekli manşetteydi. Ama kısa süre içinde manşetlere taşınan bir şey daha oldu. Meedo milyarder falan değildi! Hatta evlilik planı da Meedo'nun hediyelerinin ve söylediklerinin sahte olması nedeniyle suya düşmüştü. Ama Şeyma Subaşı gündemi sarsan bu haberleri yalanladı. Kısa süre içinde de Meedo'yla tekrar bir araya geldi. 

Hediyeleri Paylaşmaya Başladı

Şeyma Subaşı Meedo

Şeyma Subaşı'yla ayrıldıktan sonra Sabah'a röportaj veren Meedo da iddiaları yalanladı. Hatta o yalanlasa da hediyelerin faturasını basına sızdırdığı söylendi. Kim yaptı bilinmiyor ama faturaların bütün Instagram magazin hesaplarında günlerce dolaştığı kesin! Zaten barıştıktan ve tekrar "nişanlı" statüsüne yükseldikten sonra Şeyma Subaşı da hediye show yapmaya başladı. Muhtemelen bunlar itibarı düzeltmek ve işleri yoluna koymak için yapılan hamlelerdi. "Herkes bu elbiseyi soruyordu. Nişanlım seçmişti. İyi bir zevki olduğunu biliyorum." diyen Şeyma Subaşı, ilk olarak göz alıcı bir elbise paylaştı.

Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı! Tohma'dan Sevgilisi Seren Serengil'i Kızdıranlara Göz Dağı: Kızdırmayın Aşkımı!

Elbiseyi de "Favori gerdanlığım. Teşekkürler bebeğim." diyerek nişanlısı olduğunu sık sık vurgulamaya devam ettiği Meedo'ya teşekkür etti.

Şeyma Subaşı story (2)

Bakalım, Meedo'yu aklama ve dolandırıcı olmadığını ispatlama çabaları daha nereye kadar devam edecek?