Ünlü oyuncu Ebru Şahin, "Savaşçı", "İstanbullu Gelin" ve "Yasak Elma" gibi çok izlenen diziler sayesinde izleyicinin aşina olduğu bir yüz haline geldi. İlk başrolünü kaptığı "Hercai" ise ona hayallerinin de ötesinde bir başarı getirdi! Başrolü paylaştığı Akın Akınözü'yle tavan yapan uyumları sayesinde bir fenomene dönüşen "Hercai", onu Türkiye'nin en popüler yıldızlarından biri yaptı. Üstelik ödüllere de boğuldu! Hal böyle olunca, geçtiğimiz sezonun sonunda biten "Hercai"nin ardından yeni sezonun en iddialı projelerinden de teklif aldı.

"Destan" ile Dönecek

Ebru Şahin-1

Ebru Şahin'in kalbini çalan proje ise önce adı "Akkız Destanı" olarak açıklanan, sonra da "Destan" adıyla yayına gireceği söylenen proje oldu. Türklerin İslamiyet'i kabul etmeden önceki dönemini anlatan "Destan", dönem dizilerinde oldukça tecrübeli olan bir ekip tarafından çekilecek. Başrolü bu kez Edip Tepeli ile paylaşan Ebru Şahin de dağlarda yaşayan bir genç kıza hayat verecek.

Hem İş Hem de Tatil

Ebru Şahin

"Hercai" biter bitmez sevgilisi Cedi Osman'la birlikte tatile çıkan Ebru Şahin, Maldivler'den Afrika'ya kadar dolaşmadık yer bırakmadı. "Destan"ın çekim tarihi yaklaşınca Türkiye'ye döner ve tatil yapmayı bırakır diye düşünmüştük. Ama ne kadar özgür ruhlu olduğunu hesaba katmamışız!

Ebru Şahin-2

Spor Bilimleri mezunu olan Ebru Şahin, mükemmele yakın fiziği ve sporu hayatının merkezine koymasıyla da takdir topluyor. Dolayısıyla yeni dizisine hazırlanırken daha atletik olmak için kendini zorlamasına gerek kalmıyor! Binicilik de yapan ünlü oyuncu, böylece hem yeni rolü için hazırlık yapmış hem de çok eğlenmiş oluyor. 

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

"Özgürlük" diyerek kırlarda at bindiği videoları paylaşan Ebru Şahin, hayranlarının yine gönlünü kazanmayı başardı. Yeni rolü hakkındaki detaylar henüz tam olarak bilinmiyor. Ama kim bilir, belki "Destan" fragmanlarında da onu "Hercai"deki gibi at üstünde görme ihtimalimiz olabilir!