Aylığını ya da düzenli gelirini Akbank’ a taşıyarak taahhüt veren her Akbank müşterisi 1.500 TL’ ye varan chip-para kazanma şansı yakalıyor. Bankalar daha önce düzenli gelir sahibi olan emekli aylıklarını müşteri olarak çekebilmek için sundukları avantajları, bu defa düzenli gelir sahibi herkese sunuyor. Akbank’ ta açtırdığınız hesaba her ay düzenli olarak yatan tutara göre 1.500 TL chip-parayı hemen kazanabiliyorsunuz. Bunun için ilk transfer tutarının yapılması ve 1 yıl boyunca aynı tutarda para girişinin taahhüt edilmesi yeterli oluyor. Kazanan Akbanklı Chip-para Ödülü Kampanyası, sürekli ve düzenli geliri olan herkes için önemli bir avantaj oluşturdu. Aylıkların bankalara taşınmasına göre çeşitli avantajlar bulunuyor olsa da, bankalar arasında böylesi bir kampanya daha önce yapılmamıştı. Bu açıdan Akbank yeni bankacılık hizmeti sunmaya başladı.

Kazanan Akbanklı Kampanyası Özellikleri

Kazanan Akbanklı Kampanyasından faydalanmak için, yeni Akbank müşterisi olmanız ya da, en az 6 aydır inaktif müşteri olmanız gerekiyor. Hesabını 6 aydır kullanmamış Akbanklılar da kampanyadan faydalanabiliyor. Hazırlanan kampanyada her ay aylıkları 3.000 TL ile 4.000 TL arası olanlar 900 TL chip-para, 4.001 ile 5.000 TL arası olanlar 1.200 TL chip-para, 5.000 Tl ve züeri olanlar 1.500 TL chip-para kazanabiliyorlar.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bu para girişinin illa başka bir kişiden gelmesi de geremiyor. Kişi kendisine ait başka bir banka hesabından EFT ile hesabına her ay düzenli taahhüt ettiği tutarı, yine taahhüt ettiği zamanda gönderdiğinde de bu avantajdan faydalanabiliyor. Aylık geliri veya düzenli başka bir geliri olan herkes bu kampanyadan faydalanabiliyor.

Kampanyanın avantajlarından faydalanabilmek için, hesap sahibinin aynı zamanda Artı Para ürününü de kullanıyor olması gerekiyor. Bunlarında yanında açtığı vadesiz hesabından en az 1 adet fatura ödeme talimatı oluşturması da gerekiyor.

Şubeye Gitmeden Akbanklı Olun

Akbank Mobil uygulamasını telefonunuza indirerek, “Akbanklı olmak istiyorum” butonuna tıklayarak, gerekli işlemleri hemen yapabilir, kısa süreli bir görüntülü görüşme sonrasında, Akbank hesabınıza şubeye gitmeden hemen sahip olabilirsiniz. Üzerine gereken taahhüt ve fatura talimatı işlemleriniz gerçekleştirebilir, Artı Para hesabınızın açılışını sağlayabilirsiniz. Böylece kampanyanın avantajlarından istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.