Mobil bankacılık hizmetleri son yıllarda yoğun şekilde kullanılmaya başlandı. Dünyanın her yerinde bankacılık işlemlerinin hem daha kolay hem de 7/24 kesintisiz yapılabilmesini sağlayan mobil bankacılık altyapısı, Pandemi dönemiyle birlikte daha fazla kullanılmaya başlandı. Bankalarda mobil bankacılık hizmetlerini kullanan müşterilerine indirimler, hediyeler ve avantajlı ürünler sunuyor. Garanti BBVA’da mobil uygulamasını kullananlara özel tam 200 TL değerinde Bonus hediye kampanyasını duyurdu!

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Garanti BBVA Mobil Kullananlara 200 TL

Garanti BBVA, mobil uygulamasının kullanımını yaygınlaştırabilmek amacıyla çeşitli kampanyalar düzenliyor. Garanti BBVA Mobil uygulamasını kullananlar şimdide 200 TL değerinde Bonus hediyesi kazanabiliyor. Garanti Mobil uygulaması üzerinden ilk defa Garanti BBVA müşterisi olanlar 200 TL değerinde Bonus hediyesini kazanıyor.

Garanti BBVA Mobil uygulamasını cihazına indiren ve “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, ilk defa Garanti BBVA’lı olanlar hemen 200 TL değerinde Bonus hediyesini kazanıyor. Kampanya kapsamında Garanti BBVA Mobil uygulamasını kullananlar, şubeye gitmek zorunda kalmadan veya evrak imzalamadan hemen Garanti BBVA banka hesabı açtırarak, müşteri olabilmektedir. Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olanlarda kampanya kapsamından faydalanabiliyor ve 200 TL hediye alabiliyor.

Garanti BBVA 200 TL Bonus Kampanyasının Detayları

Garanti BBVA tarafından duyurulan Garanti BBVA Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olanlara 200 TL değerinde Bonus hediyesinin detayları da belli oldu. Kampanya kapsamında 01.04.2022 ile 30.04.2022 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil uygulamasını cihazına indiren ve müşteri olma talebini oluşturan herkes kampanyadan yararlanabiliyor.

Garanti BBVA’nın 200 TL değerindeki Bonus hediyesini kazanabilmek için mobil uygulamadan müşteri olduktan sonra mutlaka Garanti Paracard Bonus banka kartına veya Garanti Bonus kredi kartına başvuru yapmanız gerekiyor. Kartınızın onaylanmasından sonra 20.05.2022 tarihine kadar yapacağınız tek seferdeki 200 TL ve üzeri ilk harcamanıza anında 200 TL tutarında Bonus hediyesi kazanılabiliyor.

Garanti BBVA yeni müşterilerinin kampanyadan kazanacakları 200 TL değerindeki hediye Bonus bakiyesini 25.05.2022 ile 25.06.2022 tarihleri arasında kullanması gerekmektedir. Bu tarih aralığında kullanılmayan hediye Bonus bakiyesi otomatik olarak silinecektir. Garanti’nin tüm anlaşmalı Bonus üye işyerlerinde yapacağınız işlemlerinizde mevcut Bonus bakiyenizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.