Melis Sezen, son dönemin en gözde oyuncuları arasında başı çekiyor. Önceki yıllarda da iddialı televizyon işlerinde hatta başrollerde görsek de dikkati hiç bu kadar çekmemişti! Geçtiğimiz sezonun flaş dizilerinden "Sadakatsiz"deki genç sevgili rolü ona öyle uydu ki, herkes Melis Sezen'i konuşur oldu. Dizideki karakterini bütün duygularıyla yansıtmayı başaran ve seyirciyi etkisi altına alan Melis Sezen'in genç yaştaki bu başarısı takdire şayandı. Halen Koç Üniversitesi'nde okuyan başarılı oyuncunun 24 yaşında olduğu söyleniyordu. Ama arşivlere bakınca yaşının çok daha fazla olduğu görülüyor!

26. Yaşını Kutlamış Bile

Melis Sezen

İlk olarak 2016-2017 yılları arasında "Hayat Bazen Tatlıdır" dizisinde izlediğimiz Melis Sezen, oyunculuk performansından çok ekrandaki ışıltısı ve enerjisiyle fark ediliyordu. Sonrasında da "Siyah İnci", "Leke" ve "Sevgili Geçmiş" gibi iddialı ama rating kurbanı dizilerde adını gördük. Sorun şuydu ki, 2019 yılında yayınlanan "Sevgili Geçmiş" dizisinde Melis Sezen 26 yaşını kutluyordu! 

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!" Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!"

Melis Sezen-3

"26. yaşına özel 26 fotoğrafla Sevgili Geçmiş'in Deren'i Melis Sezen" başlıklı yazı ünlü oyuncuyla ilgili pek çok detay içeriyor. Ayrıca Melis Sezen'in aslında her yerde yazdığı ve onun da söylediği gibi 1997 değil 1993 doğumlu olduğunu ele veriyor! Bu kadar basit bir Google taramasıyla anlaşılabilen bir durum hakkında neden yalan söylendiğini bilmiyoruz. Ama ünlü isimlerin 180 derece yaşadığı değişime "Estetik yok, zamanla yüzüm oturdu" demesine bile alışmış vaziyetteyiz! Bu durum da sektördeki gençlik baskısıyla ilgili olmalı.

Melis Sezen-1

Umarız, sektördeki genç ve güzel kalma baskısı sona erer de kimse böyle küçük oyunlar yapmak zorunda kalmaz. Sonuçta, Melis Sezen geleceğin en parlak starlarından biri olmaya aday ve başarısıyla göz dolduruyor. Yaşının da bu başarısıyla uzaktan yakından bir ilgisi yok!