Harcamalarınıza desteği sadece bankalardan alabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İşte Hepsiburada’dan anında onaylı 25 Bin TL!

Görülmüş şey değil diye düşünebilirsiniz ama gerçek. İnternet alışverişlerinizi belki de en sık yaptığınız yer olan Hepsiburada’dan büyük fırsat. Alışveriş kredisi sayesinde ihtiyacınız olan şeyleri rahatlıkla temin edebilir ve üstelik bunların finansmanını çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenlerse çok basit. 750 TL ile 25 bin TL arasındaki limitlerde sepetinizi oluşturduktan sonra gerekli olan rakamı alışveriş kredisi ile elde edebilirsiniz. İşte detaylar!

Alışveriş Krediniz Ne Tür İhtiyaçlarda Yanınızda?

hb3

Hepsiburada’nın sunmuş olduğu alışveriş kredisini sitedeki tüm kategorilerde kullanmanız mümkün. Hazırlamış olduğunuz 750 – 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için 36 ay vade imkanını da kullanabilirsiniz. Ancak vadeler bilgisayarlarda 12 ay, tabletlerde 6 ay, 3.500 TL’nin altındaki telefonlarda 12 ay ve 3.500 TL’nin üzerindeki telefonlarda ise 3 aydır. Alışveriş limitiniz ise 750 TL ile 25.000 TL arasındadır. Vadeye ilişkin bu koşulların yanı sıra Hepsi Burada Alışveriş Kredisi için ayrıca şu koşulları da belirtebiliriz:

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!
  • Kredi kullanım koşulları ile kredinin değerlendirilmesi konusunda Hepsiburada’nın herhangi bir etkisi yoktur. Bu değerlendirmeler tamamen ilgili bankalar tarafından yapılır.
  • Kredi taksitleri ödenmediği takdirde işlemler ilgili banka tarafından yapılır.
  • Eğer yapmış olduğunuz siparişi iptal ya da iade etmişseniz krediniz kapanmış sayılmaz. Bu durumda eğer hala krediden caymak istiyorsanız gerekli koşulları bankanızla görüşmeniz gerekir.

Alışveriş Kredisini Nasıl Alabilirsiniz?

hb1

Eğer alışveriş kredinizi müşterisi olduğunuz bankadan alıyorsanız, banka ekranlarında yer alan bilgileri doldurarak Hepsiburada’ya geri yönlendirilirsiniz. Ve sepetinizin tutarı kadar para anında bankanız tarafından Hepsiburada’ya yatırılır. Eğer müşterisi olmadığınız bir banka ile ilerliyorsanız, banka ekranlarından istenen bilgileri doldurarak başvurunuzu yaptıktan sonra Hepsiburada’ya yönlendirilirsiniz. Banka telefonunuza kuryeye ait bilgilendirme SMS’i gönderir ve kredinize ait dökümanları adresinize gönderir. Döküman imzalarının akabinde banka telefonunuza SMS ile dijital bir link gönderilir. SMS’te yer alan dijital link ve dokümanları onaylamanızın ardından krediniz onaylanır ve sepet tutarı banka tarafından Hepsiburada’ya aktarılır.

Gördüğünüz gibi Hepsiburada alışveriş kredisindne yararlanmak son derece kolay. Siz de 25 bin TL’ye kadar bir sepet oluşturun ve tüm ihtiyaçlarınızı alışveriş krediniz sayesinde kolaylıkla karşılayın.