Pandemi döneminde maddi sıkışıklıklar vatandaşın belini büküyor. Yeni yıl ile birlikte gelen zamlar vatandaşlar açısından acil nakit ihtiyaçlarına neden oluyor. Ekonomideki böyle bir dönemde bankaların sundukları ihtiyaç kredileri ise nakit yönünden vatandaşlara rahat nefes aldırıyor.  İhtiyaç kredilerine rağbetin arttığı bu dönemde özellikle emekliler için bankalardan özel avantajlar geliyor. Emeklilerin kendi bankalarını kullanmalarını isteyen bankalar, emeklilere özel kredi ve promosyonlar sunuyor. Halkbank’ın sunduğu emekliye promosyon ödemeleri, Pandemi döneminde bireysel ekonomik sıkışıklık yaşayan emeklilere ciddi bir destek sağlıyor.

Halkbank’tan Emeklilere Özel Kredi

Maaşını Halkbank’tan alan emekliler için çok avantajlı kredi sunuluyor. Emekli maaşını Halkbank’tan emekliler, birbirinden önemli promosyon kampanyalarından da faydalanabiliyor. Özellikle de Halkbank emeklilere 750 TL’ye varan promosyon ödemesinden yararlanabiliyor. Halkbank’ın emeklilere sunduğu kampanyadan yararlanabilmek için tek yapılması gereken ise emekli maaşını taşımaktır.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Emekli maaşını Halkbank’a taşıyan tüm emekliler istisnasız şekilde, aldıkları maaş üzerinden 750 TL’ye varan promosyon ödemesi alabiliyor. Buna göre emeklilerin Halkbank’a taşıdıkları emekli maaşları;

  • 1.500 TL altında ise 500 TL,
  • 1.500 TL ile 2.500 TL arasında ise 625 TL,
  • 2.500 TL ve üzerinde ise 750 TL,

Promosyon ödemesi almaya hak kazanıyor.

Halkbank Emekliye 750 TL Kampanyası Koşulları

Halkbank emekliye promosyon ödemesinden faydalanmak isteyen emekliler, başka bankada olan emekli maaşlarını Halkbank’a taşıyor. Emekli maaşını 3 yıl boyunca Halkbank’tan alacağını taahhüt eden emekliler, doğrudan emekli maaşı tutarı üzerinden denk gelen promosyon ödemesini almaya hak kazanıyor. Emekli maaşına promosyon ödemesi alabilmek için emeklilerin 3 yıl boyunca emekli maaşlarını Halkbank’tan farklı bir bankaya taşımaması gerekiyor.

Halkbank emekliye 750 TL promosyon ödemesi kampanyasından yararlanmak isteyen emekliler, maaşlarını kolayca Halkbank’a taşıyor. Kampanyadan yararlanmak ve emekli maaşını Halkbank’tan alabilmek için şahsen en yakın şubeye başvuruda bulunması gerekiyor. Halkbank Çağrı Merkezi aracılığıyla da emekli maaşını Halkbank’a taşımak istediğini belirten bir başvuru talebi oluşturabilmekte mümkündür. Ayrıca Halkbank İnternet Şubesi ve Halkbank ATM kanalları üzerinden de emekli maaşını Halkbank’a taşımak ve promosyon ödemesinden yararlanabilmek mümkündür.