Emekliler, tüm acil nakit ihtiyaçları için çok uygun koşullarında kredi kullanabiliyor. Emeklilere özel sunulan avantajlı faiz oranlarına sahip ihtiyaç kredisi ürünleri sayesinde emeklilerin Pandemi dönemindeki tüm ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılayabilmelerine yardımcı olunuyor. Emekliler PTT’ye başvuruda bulunarak tüm acil nakit ihtiyaçları için kredi çekebiliyor. Üstelik PTT’nin emeklilere özel ihtiyaç kredisi başvuruları SMS ile de yapılabiliyor.

Emekliye Özel PTT İhtiyaç Kredisi

Emekliler için bankacılık sektöründe sağlanan avantajlı ürünler sayesinde Pandemi döneminde ihtiyaçları için desteklenmeleri sağlanıyor. PTT tarafından emeklilere özel sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde hem uzun vade hem de çok düşük faiz oranlarından faydalanabilmektedir.

Emekliler, maaşlarını PTT’den almaları halinde ise şubeye gitmek zorunda kalmadan SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. PTT işyerlerine gitmek zorunda kalmadan SMS ile başvuru işlemleri aynı gün içerisin değerlendirmeye alınıyor ve sonuçlandırılıyor. PTT emekli SMS ile ihtiyaç kredisi başvuruları onaylandığı takdirde otomatik olarak PTT hesabına kredi limiti kullanıma hazır olacak şekilde aktarılmaktadır.

PTT emekliye özel SMS ile kredi başvurusu için “EMEKLI”, “T.C. Kimlik Numarası” ve “Doğum Tarihi(GG/AA/YYYY)” bilgilerini aralarında birer boşluk olacak şekilde girmeli ve “3050” numarasına SMS göndermelidir. Böylelikle kredi başvurusu hemen alınarak, anında değerlendirmeden geçirilmektedir.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

PTT Emekliye Özel %2.49 Faizli SMS Kredisi

PTT ile Aktif Bank arasında imzalanan protokol kapsamında emekliler, PTT’den düşük faizli ve uzun vade seçenekli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. PTT’nin emeklilere özel sunduğu ihtiyaç kredisi ürününde 36 aya varan vade imkanından faydalanılabiliyor. Ayrıca yalnızca %2.49 kredi faiz oranı ile hem aylık taksit tutarları hem de toplam geri ödenecek tutarın çok daha düşük olmasını sağlayabiliyor.

PTT emekliye özel SMS ile kredi başvurusunda 80.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için başvuru gerçekleştirilebilmektedir. 1.250 TL ile 80.000 TL arasındaki tüm nakit ihtiyaçlarınıza SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Üstelik 3 aydan 36 aya varan vade imkanından da faydalanabilirsiniz. PTT emekliye özel SMS ihtiyaç kredisinde 10.000 TL limitli kullanımınıza 36 ay vadede %2.49 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Böylelikle aylık kredi taksit tutarının 457.22 TL gibi düşük seviyede olmasını sağlayabilirsiniz.