Pandemi döneminde ekonomik olarak en fazla etkilenen kesimlerin başında emekliler geliyor. Emekli maaşıyla geçinmeye çalışan emekliler, gelen zamlar ile birlikte birikim yapamıyor. Birikim yapamayan emeklilerin karşılaştıkları acil nakit ihtiyaçları ve acil harcamalarda ekonomik açıdan kriz yaşamalarına yol açıyor. Bankaların Pandemi döneminde emeklilere sağladığı kredi destekleri ise emekliler için rahat bir nefes alma şansı oluşturuyor. 2022 yılında da süren bu kampanyalar arasında Denizbank emeklilere özel kredi kampanyası bulunuyor.

Denizbank Emeklilere Özel 36 Ay Vadeli Kredi

Emekli maaşını Denizbank’tan alan emeklilerin acil nakit ihtiyaçları için Denizbank’ta avantajlı kredi ürünleri bulunuyor. Denizbank emekli müşterileri 36 aya varan vade imkanıyla düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Emekli maaşınızı Denizbank’tan alıyorsanız, 55.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza düşük faizli ve uygun geri ödeme koşullu ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kefilsiz ve ipoteksiz 55.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz.

Emekliye Özel Düşük Faizli Denizbank İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşını Denizbank’tan alan emekliler, düşük faizli ve 36 ay vadeli 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Üstelik Denizbank emekliye özel ihtiyaç kredisi başvurunuzu sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın Denizbank şubesine giderek, kolayca yapabilirsiniz. Başvurunuz aynı gün içerisinde sonuçlandırılarak, onaylanan kredi limitiniz Denizbank Vadesiz TL hesabınıza hemen aktarılır.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Denizbank emekliye özel ihtiyaç kredisi kapsamında kullanacağınız 10.000 TL limitli kredi için 36 aya varan vade imkanından faydalanabilirsiniz. 36 ay vadeli ve 10.000 TL limitli emekli ihtiyaç kredisinde sadece %2.60 kredi faiz oranından yararlanabilirsiniz. Üstelik vade seçiminizi ister 12 ay, ister de 36 ay olarak yapın fark etmeksizin kredi faiz oranı sabit %2.60 olarak uygulanıyor. Bu kriterlerde kullandığınız 10.000 TL’lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde aylık taksit tutarı 466.28 TL olur. Böylelikle düşük ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak, kredi geri ödemelerinde de sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca Denizbank emekli müşterisi olarak ücretsiz Havale/EFT, öncelikli hizmet ve hesap işletim ücreti muafiyeti gibi ek avantajlardan da yararlanabilirsiniz.