Ekonomide yaşanan sarsıntılar, toplumun her kesimi için ciddi sıkıntılar yaratıyor. Ancak ekonomideki olumsuz tablodan en fazla etkilenen kesim emekliler oluyor. Emekli aylığıyla yaşamını sürdürmeye çalışan emekliler, artan enflasyon ile birlikte ciddi bir ekonomik kriz içerisinde bulunuyor. Ekonomik yönden böylesine bir ortamda birikim yapabilmek emekliler için mümkün olmuyor. Üzerine ortaya çıkan acil ihtiyaçlar ve harcamalar emeklileri iyice zora sokuyor. Ziraat Bankası, emeklilerin yaşadıkları ekonomik sıkışıklığa destek olacak düşük faizli kredi kampanyası sunuyor.

Ziraat Bankası Emeklilere Özel Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası, emekli maaşını kendisinden alan emeklilere düşük faizli kredi sunuyor. Ziraat Bankası “Emeklinin Artısı Kredi Paketi” ile tüm emeklilere acil nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılama fırsatı sunuyor. Ziraat Bankası’nın emeklilere sunduğu düşük faizli ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor.

Ziraat Bankası emekliye özel ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde 20.000 TL’ye 36 ay vadede yalnızca %1.55 kredi faiz oranı uyguluyor. Kredi limiti 40.000 TL olduğunda ise 36 ay vadeye %1.69 faiz oranı uygulanıyor. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan aldığından emekliler, ihtiyaç kredisini kullanmak için kefile de ihtiyaç duymuyor.

Ziraat Bankası Emekliye Özel Konut Kredisi Kampanyası

Emeklilik döneminde her zaman hayalini kurduğu eve sahip olmak isteyenler için Ziraat Bankası, önemli fırsat sunuyor. Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredisi Paketi ile emeklilerin ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Üstelik uzun vade imkanı ve düşük faizli ile emekliler, ekonomik olarak zora

düşmeden bu hayallerini gerçeğe dönüştürebiliyor.
Ziraat Bankası emeklilere özel ihtiyaç kredisinde 100.000 TL’ye 120 ay vadeyle sadece %1.29 kredi faizi uyguluyor. Böylelikle emekliler aylık yalnızca 1.642.87 TL’lik taksitlerle kendi evine sahip olabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Satın alınacak evin güncel ekspertiz bedeline göre kredi kullanımını 1.000.000 TL olarak da gerçekleştirebilmek mümkündür. 1.000.000 TL’den kullanacağınız Ziraat emekliye özel konut kredisinde 120 ay vadeden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sadece %1.34 faiz oranıyla aylık taksit tutarlarınız 16.801.20 TL olarak belirleniyor.

Ziraat Bankası’nın emeklilere özel ihtiyaç kredisi ve konut kredisi kampanyalarından yararlanmak için şubeye giderek, şahsen başvuruda bulunmalısınız.