Emekliler, her dönem olduğu gibi bu dönemde de bankaların en sevdikleri müşteri kitlesini oluşturuyor.  Her banka, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan(SGK) düzenli olarak maaş alan emeklilerin maaşlarını kendilerinden almasını sağlamayı hedefliyor. Bunun içinde emeklilere özel bankacılık hizmetlerinin dışında birbirinden önemli avantajlar ve kampanyalar sunuluyor. Kimi zaman binlerce TL’lik nakit hediyeleri sunan bankalar, kimi zamanda çok düşük faiz ve uygun ödeme koşullarına sahip krediler sunuyor. İşte onlardan biri olan Halkbank’ın emeklilere özel kredi kampanyasının detayları!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Halkbank Mutlu Emekli Kredi Kampanyası Detayları

Halkbank, tüm emekli maaşı müşterilerine ve yanı sıra farklı bankadan aldığı emekli maaşını Halkbank’a taşımayı taahhüt eden tüm emeklilere anında yararlanabileceği düşük faizli kredi kampanyası sunuyor. Böylelikle tüm emekliler, acil nakit ihtiyaçlarını Halkbank’ın Mutlu Emekli ihtiyaç kredisi kampanyası ile çok cazip koşullarda karşılayabilme şansına sahip olabiliyor.

Halkbank’ın emeklilere özel sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Buna göre Halkbank Mutlu Emekli ihtiyaç kredisi kampanyasında 100.000 TL üst limitli kredi kullanımı yalnızca %1.55’ten başlayan faiz oranlarıyla kullanılabilmektedir.

Herkese Uygun Ödeme Planları

Halkbank, emeklilerin gelir durumları ve yaşam koşulları çerçevesinde kullanacağı ihtiyaç kredisinin ödemelerini güvenle gerçekleştirebilmesi için özel ödeme planı seçenekleri sunuluyor. Bu seçenekler arasında ise aylık eşit taksit, artan taksit, azalan taksit, 3 ayda bir eşit taksit ve serbest ödemeli taksit seçeneği yer almaktadır. Bu seçenekler içerisinden kendisi için en uygun olanı tercih eden emekliler, hemen Halkbank’a başvuruda bulunabiliyor.

Halkbank’tan 25.000 TL tutarında Mutlu Emekli ihtiyaç kredisi kullanan emekliler, 2 farkı ödeme alternatifiyle karşılaşıyor. Halkbank bu durumda emeklilere ister 25.000 TL limitli ihtiyaç kredisini 36 ay vade için %1.55 faiz oranı ve 131.25 TL kredi tahsis ücreti ile kullanarak, ayda 958.90 TL taksit ödemesi yapabiliyor. Ayrıca Halkbank emeklilere dilerlerse, 25.000 TL limitli 36 ay vadeli Mutlu emekli ihtiyaç kredisi kampanyasında sadece %1.60 faiz oranı üzerinden kredi tahsis ücreti ödemeden ayda 968.26 TL tutarında ödeme gerçekleştirebiliyor.