Neredeyse herkes kredi kartı kullanıyor. Türlü avantajları ve taksit imkanları sebebiyle kredi kartları son dönemlerde çok tercih ediliyor. Ancak avantajlarının yanı sıra bazı dezavantajları da olabiliyor. Bu dezavantajların başında kredi kartı aidatları geliyor. Bankaların aldığı kredi kartı aidatları her yıl kullanıcılara büyük külfet oluyor. Buna rağmen avantajları sebebiyle kredi kartı kullanımları her geçen gün artıyor.

Kredi kartlarına talebin artması, bankalar arasında bu anlamda bir rekabete sebep oluyor. Bazı bankalar parapuan, bonus ve benzeri kampanyalar düzenleyerek müşteri portföylerini genişletirken, bazıları da kullanıcılara büyük külfet olan kredi kartı aidatlarını kaldırarak cazibe kazanıyor. İşte bu bankalar aidatsız kredi kartı ile müşterilerinin kalbini kazanıyor!

Enpara Kredi Kartı

enpara-1

QNB Finansbank'ın şubesiz bankacılık prensibiyle yola çıkan kolu Enpara, şube giderlerinin olmayışından elde ettiği karı müşterileriyle paylaşıyor. Havale, eft ve benzeri bankacılık işlemlerini ücretsiz yapan Enpara, buna ek olarak ömür boyu kredi kartı aidatı da almıyor. Enpara'nın avantajları bununla da bitmiyor; Enpara kredi kartınızla yaptığınız tüm harcamaları faizsiz taksitlendirme imkanı sunuyor.

Cepteteb Kredi Kartı

cepteteb

TEB'in şubesiz bankacılık prensibiyle oluşturduğu Cepteteb de tıpkı enpara gibi şubesiz bankacılığın karını müşterileriyle paylaşıyor. Cepteteb, kredi kartından ilk yıl asla aidat almıyor. Cepteteb'in avantajları bu kadarla da sınırlı kalmıyor, kredi kartınızla dijital platformlardan yapacağınız tüm harcamalar size %50 bonus kazandırıyor.

Akbank Axess Kredi Kartı

akbank-18

Akbank da müşterileri için türlü avantajlar sunan bankalar arasında yer alıyor. Axess kredi kartı için ilk yıl aidat almayan Akbank, mobille yapılan ödemelerde ayda 100 TL'ye varan bonus kazanma imkanı sunuyor. Buna ek olarak birçok alışveriş platformunda ekstra taksit imkanı ve bonus kazanma fırsatı sunuyor.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

iş bankasıı

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Aidatsız kredi kartı uygulaması sayesinde müşterilerini sevindiren bankalar arasında İş Bankası da yer alıyor. 319.558 adet maximum üye işe yerinde bol bol bonus kazanma ve ekstra taksit imkanı sunan İş Bankası, tüm bu avantajları sayesinde kredi kartı kullanıcılarının gözdesi oluyor. Bu avantajlar sayesinde İş Bankası rekabet ortamında öne çıkmayı başarıyor!