Kredi kartı olanlara müjde. Artık kredi kartı aidatı ödemeniz gerekmeyecek!

Günümüzde artık neredeyse bütün alışverişlerimizi ve harcamalarımızı kredi kartlarından yapıyoruz. Bankaların bize sunmuş olduğu en büyük fırsatlardan biri olan kredi kartları, işimizi oldukça kolaylaştırıyor olsa da bazen bizim için dezavantaj haline gelebiliyorlar. Özellikle bankalara ödediğimiz kredi kartı aidatları, bizi zorlu bir duruma sokabiliyor ve yıl içerisinde binlerce lira kaybedebiliyoruz. İşte bu sorunu yaşamayın diye sizin için kredi kartı aidatı almayan bankaları listeledik. Buyurun başlayalım!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Garanti BBVA'dan Büyük Fırsat!

garanti 14

Garanti BBVA, kredi kartı kullanımında en çok tercih edilen bankalardan biri. Kredi kartı aidatını ortadan kaldıran Garanti BBVA, yıllık sadece 158 TL kredi kartı bedeli alıyor ve bunun haricinde herhangi bir ücret talep etmiyor. Yılda 3.000 TL'ye kadar bonus kazandıran Garanti BBVA, müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Denizbank Gold ile Yüzler Gülüyor!

DENİZBANK1

Denizbank, Denizbank Gold kredi kartı ile; kart aidatından şikayet eden müşterilerinin sesini duyuyor. Denizbank Gold kullanımında tam 600 TL indirim fırsatı veren Denizbank Gold, müşterilerinden yıllık sadece 187,50 TL kart bedeli alıyor. Bu fırsatını duyuran Denizbank, binlerce müşteriyi şubelerine çekiyor.

CardFinans'tan Gelen Sevindirici Haber!

qnbfinans

QNB Finansbank, kendi kredi kartı olan CardFinans ile kredi kartı aidatlarına bir son veriyor. CardFinans müşterilerine tam 300 TL'ye varan Hediye Para veren QNB Finansbank, kredi kartı aidatları kaldırarak yıllık sadece 162 TL kredi kartı bedeli alıyor ve böylece bütün CardFinans müşterilerini sevindiriyor.

CEPTETEB'le Kredi Kartı Aidatlarına Son!

teb 13

CEPTETEB, bu zamana kadar görülmemiş bir ilke imza atıyor. Kredi kartı aidatı almayan CEPTETEB, aynı zamanda kredi kartı bedeli de almıyor ve bu müjdeli haber ile müşterilerini oldukça sevindiriyor. Hem kredi kartı aidatı hem de kredi kartı bedeli almayan CEPTETEB, ilk kez CEPTETEB kullanan ve TEB'i tercih eden müşterilerine büyük bir fırsat sunarark ilk harcamada tam 100 TL bonus veriyor. 

Eğer siz de kredi kartı kullanımında kredi kartı aidatı vermekten sıkıldıysanız ve yukarıda sıraladığımız kredi kartı fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız hemen şimdi bankaların resmi internet sitelerine girerek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.