Kredi kartı kullanıcılarının ki hemen hemen herkes tarafından kullanılıyor, en büyük şikayetlerinden biri kredi kartı aidatıdır. Kredi kartı aidatı olarak isimlendirilse de, aslında yıllık ücret olarak tahsil edilen kredi kartı aidatları, kartların tabii olduğu sisteme göre çeşitli avantajları sunuyor olmasından kaynaklanıyor. Bazı kampanyalar aracılığıyla, belirli süreler boyunca ya da süresiz olarak yıllık ücreti olmayan kredi kartları da mevcut. Okuyucularımız için kredi kartı aidatı almayan bankaların bir listesini hazırladık.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Aidatsız Kredi Kartı Almak Avantajlı mı?

Aslında bu soru kredi kartı kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak farklı cevap verilebilen bir soru. Aidatsız kredi kartları, bir sisteme dahil olsalar bile, bu sistemin sunduğu özelliklerin kısıtlandığı kartlardır. Yoğun alışveriş yapan biri taksitlendirme, erteleme, nakit avans, puan biriktirme ve çeşitli indirim kampanyalarından yararlanma gibi avantajlardan, aidattan çok daha fazla kar elde edebilir. Bu sebeple aidatsız kartların özelliklerini iyi incelemenizi öneririz.

Garanti BBVA Flexi Card

Garanti Taksitlendirme, erteleme, extre atlama, bonus biriktirme gibi özelliklere sahip olan Flexi Card’ ı müşterilerine aidatsız bir şekilde sunuyor. Ayrıca Taksitli nakit avans da bu kartta var olan bir özellik.

İş Bankası Maximum Aidatsız Kart

Puan biriktirebiliyorsunuz, kampanyalardan faydalanabiliyorsunuz. Taksitlendirme, erteleme ve nakit avans hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz.

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara Dijital Bankacılığın ülkemizde ki ilk temsilcisi olarak, sunduğu kredi kartını ömür boyu aidatsız olarak veriyor. Kredi kartının tüm özelliklerini sunuyor.

Yapı Kredi World Eko

250 TL altı alışverişlerde temassız özelliğini kullanabildiğiniz World Kart Eko, taksitlendirme, erteleme, nakit avans, puan biriktirme gibi tüm özelliklere sahip.

TEB Sade Kart

Nakit avans ve taksitlendirme seçeneklerine sahip olan kartla, bonus biriktirilemiyor ve dolayısıyla bonus kampanyalarından da faydalanamıyorsunuz.

HSBC Concept Kart

Advantage sisteminin sunduğu tüm olanaklardan ve kampanyalardan yararlanabiliyor ve puan biriktirebiliyorsunuz. Ayrıca çeşitli iş yerlerinden çeşitli oranlarda indirimlerden de faydalanabiliyorsunuz. Taksitlendirme, erteleme, nakit avans gibi aidatlı kredi kartlarında olan hemen her şey, bu kartta var.

QNB Finansbank CardFinans Fix

Puan biriktirme ve kampanyalardan yararlanma, nakit avans, taksit ve erteleme seçenekleri bu aidatsız kredi kartında da bulunuyor.