Herkes özellikle de online alışverişler için kredi kartı kullanıyor ancak kredi kartı aidatları hepimizin belini büküyor. İşte aidatsız kredi kartı veren bankalar!

Kredi kartları hepimizin en çok kullandığı banka ürünleri arasında yer alıyor. Ancak bankaların yıllık olarak aldığı kredi kartı aidatları, kullanıcıları zor durumda bırakıyor. Hal böyle olunca herkes aidatsız kredi katı veren bankaları araştırıyor. Bizler de bu yazımızda kredi kartı aidatı istemeyen bankaları derledik. İşte detaylar!

Enpara.com Kredi Kartı

enpara

Kredi kartı kullanıcılarını aidat ödemekten kurtaran bankaların başında Enpara.com geliyor. Kullanıcılara birçok avantaj sunan Enpara.com Kredi Kartı, kullanımlarınız için yıllık aidat ücreti de almıyor. Enpara.com Kredi kartı, aidatsız oluşunun yanı sıra birçok fırsat sunuyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Enpara.com, kredi kartı ile yaptığınız toplamda 300 TL'ye kadar 3 alışverişinizi herhangi bir faiz işletmeden taksitlendiriyor. Buna ek olarak Steam ve Udemy harcamalarınızda 25 TL indirim sağlıyor. Netflix, Youtube ve Spotify harcamalarınızda ise 50 TL'ye kadar olan harcamalarınızın %50 sini enpara.com ödüyor.

Akbank Axess Kredi Kartı

akbank 17

Aidatıyla sizi yormayan bir kredi kartı da Akbank'tan geliyor. Akbank Axess kredi kartı, sizden yıllık ücret talep etmemesinin yanı sıra, birçok avantaj sunuyor. Cebe inen Axess uygulamasını yükleyen Akbanklılar, 30 Eylül 2022 tarihine kadar yapacakları internet alışverişlerinden , ayda maksimum 75 TL ve bir yıl boyunca 900 Tl chippara kazanıyor.

Akbank Axess kredi kartı, seyahatlerinizde de en büyük destekçiniz oluyor. Axess ile yapacağınız Enterprise araç kiralama işlemlerinde %40, havalimanı transferlerinde ise %50 indirim sağlıyor. Ayrıca Petrol Ofisi ve Tatil Sepeti harcamalarında %40'a varan chippara kazanma fırsatı sizlerin oluyor.

Yapı Kredi Play Kart

yapıkredi

Yapı Kredi'den gençleri sevindiren kampanya geliyor. Yapı Kredi, Play Kart'tan yıllık kullanım ücreti talep etmiyor. Böylece kredi kartı kullanmak öğrencilere külfet olmuyor. Yıllık aidat istememesine ek olarak sunduğu kampanyalarla da  Yapı Kredi Play Kart gençleri bir hayli mutlu ediyor.

Yapı Kredi Play Kart ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri internet alışverişlerinizde, kartınıza 10 TL worldpuan yükleniyor. Buna ek olarak Yapı Kredi, İstanbulkart yüklemelerinden 50 TL, kafe ve restoran harcamalarında  ise 20 TL worldpuan kazandırıyor. Böylece gençler harcarken kazanmanın keyfine varıyor.