Kredi kartı kullananlara müjde: O bankalar kredi kartlarından aidat almıyor, yüzlerce lira cebinize kalıyor!

Kredi kartı kullanımı günden güne yaygınlaşıyor. Her banka tarafından sunulan bu ürün, internet alışverişlerinde birçok imkan sağlarken, taksitle alışveriş yapma imkanı da sunuyor. Ancak herkesin severek kullandığı kredi kartları, yıllık aidatları sebebiyle kullanıcıların belini büküyor. Bu konuya çözüm ise o bankalardan geliyor. İşte aidatsız kredi kartı veren bankalar!

Garanti BBVA'dan Bonus Flexi Kredi Kartı

Garanti BBVA Bonus Flexi kredi kartından aidat almıyor. Buna ilave olarak Bonus üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerden bol bol Bonus kazanmanıza imkan tanıyor. Biriken bu Bonuslarla Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapılabiliyor. Harcamaya bağlı olarak yılda 50 TL’ye varan ekstra bonus kazanılabiliyor.

Bonus Flexi kredi kartına başvurmak için kimliğinizle en yakın Garanti BBVA şubesini ziyaret etmek ya da “BFLEXI” yazıp 3340’a kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Onaylanan kredi kartınız adresinize teslim ediliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

İş Bankası'ndan Maximum Aidatsız Kredi Kartı

Aidat ödemeden doya doya alışveriş yapabileceğiniz bir kredi kartı da İş Bankası'ndan geliyor. İş Bankası, Maximum kredi kartından aidat ücreti almıyor. Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde MaxiPuan  kazanma imkanı sunan İş Bankası Maximum kredi kartı Bankamatik Kartı özelliği sayesinde kartınıza bağlı vadesiz hesaplarınıza erişmenize de olanak tanıyor.

İş Bankası tarafından sunulan aidatsız Maximum Kredi Kartına sahip olmak için en yakın iş bankası şubesine başvurmanız ya da AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp TCKN’nizi yazarak 4402’ye SMS olarak iletmeniz yeterli oluyor.

Akbank'tan Axess Free Kredi Kartı

Kredi kartı kullanmayı sevenleri mutlu edecek bir kart da Akbank'tan geliyor. Akbank Axess Free kredi kartı kullanımlarınızdan aidat ücreti almıyor. Ayrıca Free Kart ile Taksitli Nakit Avans, SMS Para ve Hızlı Para alma imkanınız oluyor.

Akbank'ın Axess Free kredi kartına tüm Akbank şubelerinden ve Akbank internet bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi kartınız adresinize teslim ediliyor ve avantajlı alışveriş süreciniz başlıyor.

TEB'den Sade Kart

TEB, yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde güvenle kullanabileceğiniz Sade Kart için yıllık aidat ücreti talep etmiyor. TEB Sade Kart’ın sadece peşin ödeme yapma özelliği bulunuyor ancak tek seferde ödediğiniz 100 TL ve üzeri harcamalarınız, belli bir faiz karşılığında 3, 6, 9 ya da 12 taksite bölünebiliyor.

TEB Sade Kart sahibi olmak için en yakın TEB şubesine giderek ya da 0850 200 0666 no’lu iletişim merkezini arayarak başvuru yapmanız yeterli oluyor. Onaylanan kredi kartınız adresinize teslim ediliyor.