Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Pandemi ile birlikte kişisel korumanın önemi arttı. Sağlığını korumak isteyen herkes toplu taşımacılık kullanmayı bırakıp kendi aracıyla seyahat etmeye başladı. Aracı olanlar bu konuda şanslıydı, ancak aracı olmayanlar, araba almanın en uygun yolunu bulmaya çalıştı.

Malum dönem içerisinde ekonomik durumların da kötüleştiğini hesaba katarsak, araba alabilmek adeta lüks haline geldi. Üretimin durma noktasına gelmesiyle sıfır araç fiyatları tavan yaptı. Buna bağlı olarak ikinci el araç fiyatlarında da olağanüstü bir artış kaydedildi. Bu sebeplerle araba almak iyice zorlaşınca bankalar bu duruma el attı. En avantajlı kredilerden biri de Garanti BBVA'dan geldi.

Garanti BBVA'dan Eşi Benzeri Olmayan Araç Kredisi!

taşıt garanti

Taşıt almak isteyenlere en büyük destek Garanti BBVA'dan geliyor. Garanti BBVA son derece cazip faiz oranları ve vade seçenekleri ile herkesin yüzünü güldürecek bir kredi imkanı sunuyor. Bu kredi sayesinde, isteyen herkes arabasını alıp rahata kavuşuyor.

Garanti BBVA, hem sıfır hem de ikinci el araçlar için kredi veriyor. Sıfır araçlar için proforma fatura değeri, ikinci el araçlar içinse kasko değeri 120 bin TL'ye kadar olan araçlar için 48 ay vade ile araç bedelinin %70'i kadar, 120.001-300.000 TL arasındaki araçlar için 36 ay vade ile %50'si kadar, 300.001-750.000 arasında olan araçlar için 24 ay vade ile araç bedelinin %30'u kadar, 750.000-1.500.000 TL arasındaki araçlar içinse 12 ay vade ile araç bedelinin %20'si kadar kredi imkanı doğuyor.

Düşük Faiz ve Uzun Vade ile Garanti BBVA Taşıt Kredisi Yüzleri Güldürüyor!

garanti 14 1

Garanti BBVA taşıt kredisinin faiz oranı, sıfır veya ikinci el farketmeksizin %1,62 olarak belirleniyor. Bu faiz oranı ve 36 ay vade ile Garanti BBVA'dan kullandığınız 100.000 TL taşıt kredisinin toplam geri ödeme tutarı 139.971,17 TL , aylık taksitleri ise 3.888,09 TL oluyor.

Uygun faiz oranı ve uzun vade süresi ile Garanti BBVA taşıt kredisi geri ödemeler esnasında da bütçeyi yormuyor. Böylece herkes hayalindeki arabayı alıp kendi aracıyla seyahat etmenin, kendinin ve sevdiklerinin sağlığını korumanın keyfini sürüyor.