Hyundai’den araba almak isteyenlere müjde! Araba almak için yeterli nakde sahip olmayan ama bankalardan da kredi çekmek istemeyenler için Hyundai’den özel kredi kampanyası. Hem bankalarda sıra beklemek istemeyen hem de banka kredi kotalarının dolmasını istemeyenler için mükemmel bir seçenek oluşturan Hyundai, cazip faiz ve geri ödeme olanakları sunuyor. Böylelikle siz de hayalinizdeki Hyundai’ye kavuşabilir ve uygun ödeme seçenekleri sayesinde bütçenizi zorlamadan bir araç sahibi olabilirsiniz.

Hyundai Kredi ile Hayalinizdeki Hyundai'ye Kavuşun!

hyundai 2

Hyundai Kredi, Hyundai’nin finansal çözüm ortakları ile birlikte oluşturmuş olduğu cazip koşullarla sunulan bir finansal hizmettir. Bu kapsamda firmanın çözüm ortakları olan TEB Finansman A.Ş. ve Garanti BBVA ile birlikte müşterilerin kredi ihtiyaçlarına en cazip koşullarda çözümler bir araya gelmiş halde.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Hyundai Araç Kredisi Çeşitleri

vakıf kredi ihtiyaç

Hyundai, TEB ve Garanti BBVA ile yaptığı işbirliği kapsamında müşterilerine birçok geri ödeme alternatifi sunuyor. Bu alternatiflerden bazıları ise şu şekilde:

  • Eşit Faizli Kredi: Hyundai eşit ödemeli kredi ürününü seçtiğiniz takdirde toplam kredi tutarınızın geri ödemesini sonuna kadar eşit taksitlerle tamamlayabilirsiniz.
  • Keyfi Kredi: Hyundai Keyfi Kredi seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde, kredi döneminizin ilk 6 ayında düzenli ödeme yaptıktan sonra sabit aylık taksit tutarınızın %50’sine kadar eksik veya fazla ödeme yapabilirsiniz. Bu kredi türü, bireysel ve eşit ödemeli başvurular için geçerlidir ve maksimum 36 ay vade ile kullanılabilir. Burada şunu da belirtmek gerekir ki, eksik ya da fazla ödeme yaptığınız takdirde diğer aylar için taksit tutarınız değişmez. Değişen tek şey vadeniz olur. Vadenizin maksimum uzama süresi ise 48 aydır. Yani aslında keyfi kredi seçeneğinde ödemelerinizin kontrolü sizin elinizdedir diyebiliriz.
  • Artan/Esnek Ödemeli Kredi: Bu ödeme seçeneği ise, kredi taksit ödemelerinizi düşük tutardan başlatarak her yıl belirli bir oranda artırabilmenize olanak sağlanır. Artan/Esnek ödemeli taksit seçeneği sayesinde, Hyundai’nize sahip olduğunuz ilk aylarda ödemelerinizi düşük tutup sonrasında yükseltebilirsiniz.
  • Ertelemeli Kredi: Bu ödeme seçeneği sayesinde ödemelerinize belirli bir dönem sonrasında başlayabilirsiniz. Ancak erteleme süresi en çok 6 aya kadardır.
  • Balon Ödemeli Kredi: Bu planda ise ödeme planınızdaki son taksit, kredi tutarının belirli bir yüzdesi değerine göre uyarlanmıştır. Fakat balon ödeme tutarı, toplam kredi tutarının %30’unu geçemez.
  • Çiftçi Kredisi: Çiftçilikle uğraşan müşterilere özel hazırlanan bu kredi ürünü ile kredi tutarınızı eşit taksitlerle ya da 6 ayda bir 48 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz.