Market harcamaları, özellikle 2022 yılı başladığından beri en büyük tartışma konusu olmaya devam ediyor. Marketlerde oluşan fiyat artışları, enflasyonda yaşanan artışın en fazla hissedildiği alanlar oluyor. Bu sebeple özellikle market alışverişlerini hedefleyen kampanyalar da büyük ilgi görüyor. İş Bankası Bankamatik kartıyla, Maximum anlaşması bulunan marketlerden yapacağınız alışverişlerden 75 TL MaxiPuan kazanmanızı sağlayan bir kampanyaya imza atıyor.

Maximum anlaşmalı marketlerde, Bankamatik kartınız ile yapacağınız ilk 200 TL harcamadan sonra, yaptığınız her 200 TL harcamada 15 TL MaxiPuan kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyadan en fazla 5 defa toplamda 75 TL olmak üzere MaxiPuan kazanabiliyorsunuz. Kazanılan MaxiPuan, en son alışverişin yapıldığı karta olmak üzere, 4 Şubat 2022 tarihinde yükleniyor. Kazanılan Maxipuanları en geç 14 Şubat 2022 tarihine kadar kullanmanız gerekiyor. Kampanyaya katılımı Maximum Mobil uygulamasında bulunan “Hemen Katıl “ butonuna tıklayarak katılabiliyorsunuz. Katılım işleminizi harcama öncesinde veya sonrasında gerçekleştirebiliyorsunuz.

İş Bankası Bankamatik Kartla Alışverişlerden 75 TL MaxiPuan Kampanyası Katılım Koşulları

Kampanyaya katılabilmek için, öncelikle İş Bankası müşterisi olmak ve Bankamatik kartına sahip olmak gerekiyor. Ardından Maximum Mobil uygulamasının indirilerek, “Hemen Katıl” aracılığıyla kampanyaya katılmanız gerekiyor. Sonrasında Maximum üye işyeri olan marketlerden, 200 TL ve üzeri bir ilk harcama gerçekleştirmeniz gerekiyor. Sonrasında yaptığınız her 200 TL market harcamanızdan 15 TL MaxiPuan kazanabiliyorsunuz.

Kampanyaya katılım işlemini, Maximum mobil üzerinden harcamalar öncesi veya sonrasında gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya dönemine ait koşulları karşılayan tüm harcamalar otomatik olarak kampanyaya dahil ediliyor. Kampanyayla kazanılan MaxiPuanlar 4 Şubat 2022 tarihinde, son alışverişin yapıldığı karta yükleniyor. Kampanyaya ticari kartlar katılamıyor, sadece bireysel kartların katılması mümkün. 4 Şubat 2022 tarihinde kartınıza yüklenen ödül MaxiPuanları, 14 Şubat 2022 tarihine kadar kullanmanız gerekiyor. 14 Şubat tarihine kadar kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınıyor.

İş Bankası alışverişlerden 75 TL MaxiPuan, market harcamalarının bütçelerde oluşturduğu yükü hafifletmek amacıyla hazırlanan kampanyalardan biri. Kampanyadan 5 defa 200 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda, toplamda 75 TL MaxiPuan kazanabiliyorsunuz. Kazanılan puanların harcanabileceği son tarih 14 Şubat 2022.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!