Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Geçtiğimiz Eylül ayında Tayvan'da emekli ordu personeli için Taoyuan Gaziler Evi'nde yapılan bir striptiz gösterisi dünyanın gündemine oturmuştu. Bunun üzerine son olarak Kolombiya, Cartagena’nın El Prado'daki Una Mano Amiga Vakfı’nda bir grup striptizcinin parti yaptığı ve yapılan striptiz partisi sonucunda bir kadının kalp krizi geçirdiği iddia edildi. Daily Mail'den yapılan bir habere göre ise böyle bir olay yaşanmadığı, yalnızca kamuoyunda yaşlıların sorunlarına dikkat çekmek için bir kurgu olduğu iddia edildi. İşte detaylar!

Yaşlılar İçin Erotik Oyunlu Parti

Geçtiğimiz Eylül ayında Tayvan'da emekli ordu personeli için düzenlenen bir etkinlik sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. Tayvan'da devlet tarafından Taoyuan Gaziler Evi'nde emekli ordu personeli için yapılan etkinlikte Ay Festivali’ni kutlamak için striptizli bir eğlence organize edilmişti. Taoyuan Gaziler Evi’nde yaşanan bu akıllara durgunluk veren eğlencenin ardından şimdi de benzer bir eğlence haberi Kolombiya, Cartagena’nın El Prado'daki Una Mano Amiga Vakfı’ndan geldi. Alınan bilgilere göre bir grup striptizcinin huzurevinde bir gösteri düzenlediği ve düzenlenen bu gösterinin adeta infiale neden olduğu açıklandı. Gösteride birçok erotik oyunun oynandığı ancak yapılan partide bir kadının fenalaşarak kalp krizi geçirdiği ve tıbbi yardım aldığı iddia edildi.

Cartagena: "Sadece Biraz Eğlendirmek İstemiştim"

Sosyal medya fenomeni Nadia Cartagena tarafından düzenlenen partide striptiz gösterisinin yapılması ve erotik oyunların oynanması haliyle oldukça olay oldu. Bunun ardından Cartagena, ‘Bugün yaşlı yetişkinler için bir erotik parti düzenledim ve hayatımın en büyük korkusunu yaşadım çünkü bunun olacağını beklemiyordum’ şeklinde bir açıklamada bulundu. Cartagena ayrıca, “Yaşananlar için çok üzgünüm, sadece onları biraz eğlendirmek istedim ancak bunu başaramadım.” dedi. Tüm abu açıklamaları yapmasına rağmen dünyaca ünlü sosyal medya fenomenine böyle bir parti düzenlendiği için tepki yağdı. Fakat tepkiler yağarken Daily Mail tarafından bir habere göre; Cartagena'nın, yaşanan tüm bu olayların yerel belediyenin dikkatini çekmek için bir kurgu olduğunu açıkladığı iddia edildi. Hatta tüm bu kurgunun yaşlıların maruz kaldıkları yoksulluk ve terk edilmişliğine karşı bir farkındalık oluşturmak için yapıldığı söylendi.