Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Yeni yılla birlikte otomobil üreticilerinin sıfır otomobiller için hazırladığı kampanyalar, sürekli daha avantajlı özelliklerle sunulmaya devam ediyor. İkinci el otomobil piyasasında ki dengesiz yükselişler, sıfır otomobil fiyatlarına çok yaklaşmış ikinci el otomobillere neden oldu. Bu durum üreticilerin hazırladıkları özel kampanyalarla, araç almak isteyenlerin ikinci el yerine sıfır otomobillere yönelmesinde önemli rol oynuyor.  Bu çerçevede Hyundai Şubat ayıyla birlikte çok özel kampanyaları tüketicilere sundu.

Hyundai i10 Şimdi Al Ekim’de Öde kampanyası

Hyundai i10 modellerini satın almak isteyen kullanıcılar, şimdi otomobillerini alarak Garanti BBVA ve Teb Cetelem tarafından 5 ve 6 ay ertelemeli taşıt kredisinden faydalanabiliyor. Böylece hemen otomobillerini alıp Ekim ayında ödemeye başlayabiliyorlar. Sunulan kredilerin erteleme oranına göre değişen faiz oranları bulunuyor.

Hyundai i20 Şimdi Al Ekim’de Öde 55.000 TL İndirim Kampanyası

Hyundai i20 modelinden satın almanız halinde, ödemelerine Ekim ayında başlayabiliyorsunuz. Yine Garanti BBVA ve TEB Cetelem tarafından sağlanan ertelemeli taşıt kredisi kampanyasında, 55.000 TL kredi için % 0,99 faiz oranı uygulanıyor. Taşıt kredisi kullanmak istemeyenler, doğrudan otomobili satın alırken uygulanan 32.600 TL indirim avantajını tercih edebiliyor.

Hyundai Elentra Şimdi Al Eylül’de Öde 48.600 TL İndirim Kampanyası

Hyundai Elentra satın almak isterseniz, şimdi satın alıp Eylül ayına kadar ertelemeli taşıt kredisinden faydalanabilirsiniz. 2021 Elentra düz modeli tercih ederseniz, ayrıca 48.600 TL doğrudan indirimli fiyat avantajından faydalanabiliyorsunuz. Taşıt kredisi Garanti BBVA ve TEB Cetelem tarafından sağlanıyor. Faiz oranları erteleme süresi ve vadeye göre değişkenlik gösteriyor.

Hyundai Bayon Şimdi Al Eylül 2022’de Öde kampanyası

Hyundai Bayon model tercih ettiğinizde, şimdi alıp geri ödemesi Eylül ayında başlayan taşıt kredisi kullanabiliyorsunuz. Taşıt kredisini vade ve erteleme süresine paralel olarak değişken faiz oranlarıyla sunuyorlar. Taşıt kredisi yine Garanti BBVA ve TEB Cetelem tarafından sunuluyor.

Hyundai Kona 55.000 TL 12 Ay Vadeli % 0,99 Faiz Kampanyası

Hyundai Kona model otomobil alırsanız, 55.000 TL taşıt kredisini 12 ay vade seçeneğiyle kullanabilirsiniz. Kredi için uygulanan faiz oranı % 0,99 gibi son derece uygun bir oranda. Taşıt kredisi anlaşmalı bankalar olan Garanti BBVA ve TEB Cetelem tarafından veriliyor.
Hyundai Yeni Kona Elektrik Şimdi Al Eylül 2022’de Öde Kampanyası

Hyundai Kona Elektrik, markanın yeni modeli olarak kullanıcıya sunuldu. Bu otomobili almak isteyenler, şimdi satın alıp, TEB Cetelem ve Garanti BBVA tarafından verilen ertelemeli Taşıt kredisi seçeneğinden faydalanabiliyor.