İbo Show, yeni bölümüyle 12 Haziran Cumartesi, saat 20.00’de Star’da.

‘İBO SHOW’DA EĞLENCE DOLU BİR GECE

Star’da yayınlanan ve her Cumartesi seyircisini ekran başına kilitleyen ‘İbo Show’, yine keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Yayınlandığı günden beri Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İbo Show’, bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde; Haktan, Grup Laçin, İsmail Türüt, İntizar ve Ömer Danış’ı konuk ederek unutulmaz bir geceye imza atıyor.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, unutulmaz bir gece yaşanacak. Seyircisine muhteşem konuklarıyla keyif dolu bir gece yaşatmaya hazırlanan ‘İbo Show’; Haktan, Grup Laçin, İsmail Türüt, İntizar ve Ömer Danış ile cumartesi gecesine damgasını vuracak. 

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

‘GRUP LAÇİN’DEN YENİ ŞARKI

Yıllar sonra İbo Show’a konuk olmanın heyecanını yaşayan ‘Grup Laçin’ üyeleri ilk kez seslendirdikleri yeni şarkılarını İbrahim Tatlıses’in beğenisine sundular. Özel hayatlarına dair samimi itirafta bulunan grup üyeleri keyifli sohbet süresince İbrahim Tatlıses ile özlem giderdi.

İSMAİL TÜRÜT’TEN BÜYÜK JEST

Karadeniz müziğinin sevilen sesi İsmail Türüt ise İbrahim Tatlıses’e olan sevgisini ünlü türkücüye özel yazdığı şarkıyla dile getirdi. Türüt’ün bu jesti İbrahim Tatlıses’i hem ağlattı hem de güldürdü. Şarkı ve türkülerle müzik ziyafeti verilen program düetlerle renklendi.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Ömer Danış, Haktan ve İntizar’ın kendilerine has yorumlarıyla söyledikleri şarkılarla hayran bıraktığı programda eski defterler de masaya yatırıldı. Nostalji görüntüleriyle geçmişte kısa bir yolculuğa çıkan konuklar duygusal anlar yaşadılar. 

ÇİĞ KÖFTE İKRAM ETTİ

İbo Show’un bir diğer sürprizi ise Tatlıses’in misafirlerine çiğ köfte ikramında bulunması oldu. İbrahim Tatlıses, program konuklarına çiğ köfte dağıtarak jest yaptı.

‘İbo Show’, yeni bölümüyle 12 Haziran Cumartesi, saat 20.00’de Star’da...

Yayın Günü: 12 Haziran 2021 - Cumartesi 

Yayın Saati: 20.00 / 28. Bölüm - Yeni Bölüm